Od třetího kola nové fotbalové sezony zveřejňujeme přehled střelců v okresních a krajských soutěžích, včetně divize. Další tabulku jsme zpracovali a pohled na ni je docela zajímavý.
DIVIZE
1. FK Nová Paka (10 vstřelených branek): 3 – Bažík, 2 – Mačí, Brož, Kulhánek, 1 – Mičkal.

KRAJSKÝ PŘEBOR
SK Jičín (17): 7 – Voldán, 3 – Pivrnec, Macháček, 1 – Vacek, Zugar, Haken, Gaubmann.
FK Lázně Bělohrad/Pecka (16): 6 – Rychecký, 3 – Tomášek, 2 – L. Jezbera, 1 – Kašík, Šrám, Mindl, Wagenknecht, Velich.
I. A TŘÍDA
Jiskra Hořice (11): 6 – Nálevka, 1 – Ruml, Kramule, Hudek, Kulhánek, Rubeš.

I. B TŘÍDA, skupina A
  TJ Sokol Libáň (22): 6 – Bányácski (dvě z pen.), 4 – Balcar, 3 – Radek Hlavatý, Zavřel, 2 – Mička 1 – Kohout, Smetana, Rampas, Balcar.
Sokol Stará Paka (26): 11 – Kuchta (tři z pen.), 4 – Topič, 3 – Pavlíček, 2 – Šnajdr, 1 – Krejčí, Knap, Bíl, Zlatník, Vrabec, vlastní soupeře Janské Lázně.
TJ Kopidlno (22): 7 – V. Kulhánek, 5 – Odvárko, 2 – J. Dřímal, 1 – Komárek, Machačný, Havelka, Krulich, J. Brožíček. Tři branky za kontumaci s Mladými Buky.
SK Sobotka (20): 4 – Kubišta, 3 – Baše, Rulc, Bárta, 2 – Halbych, Knobloch, D. Macoun, 1 – vlastní soupeře (Trutnov B).
FC Milíčeves (16): 4 – Špicar, 3 – Novotný, 2 – J. Roman ml., Adamec, 1 – Tománek, J. Roman st., Fejfar, L. Rejha, Chramovský.
SK Jičín B (18): 5 – Pluhař, 3 – Zugar (jednou z pen.), 2 – Zlámal, Kocourek ml., Materna, 1 – Bryscejn, Horáček, Kirschner, Portyš.

OKRESNÍ PŘEBOR
SK Miletín (50): 11 – Němeček, 9 – Urban, 7 – Machačka (čtyřikrát z pen.), Bartoníček, 5 – Hátle, 3 – Kulina, 2 – Krátký, Nálevka 1 – L. Kněžourek, Leplt (z pen.). Dvě vlastní (Hořice B, Valdice).
Sokol Železnice (21): 9 – Vik (tři z pen.), 5 – Bičiště, 3 – Procházka, 1 – Pejskar, Pažout, T. Tominec, Nosek.
SK Hošek Robousy (22): 7 – M. Kaláb (třikrát z pen.), 6 – L. Drbohlav, 2 – J. Pěnička, L. Gritzer, J. Pravda, 1 – M. Chýlek, P. Karásek, vlastní Železnice.
SK Podskalan Podhradí (19): 5 – Zelinger (jednou z pen.) 4 – O. Merenus, 3 – Říha, 2 – Dobiáš, 1 – Louda, Hlaváč, Ramšák, Skřivánek, Dvořák.
TJ Kopidlno B (23): 5 – Zd. Pekárek, 3 – M. Šafařík, Prášek, 2 – Vodička, T. Dřímal, O. Kořínek (jednou z pen.), 1 – V. Dyčenko, Janáček, Geršl, Machačný, Zikmund, Malý.
TJ Sokol Lužany (20): 4 – J. Šulc, L. Kryl, 3 – T. Ulvr (jednou z pen.), M. Fejfar (jednou z pen.), 2 – T. Berger (jednou z pen.), 1 – T. Zich, Zd. Jaroš, Wedlich, Topič.

Třešňový květ Žlunice (19): 4 – P. Jančák, 3 – R. Smolík, T. Pižl, 2 – O. Sýs, P. Špinka, M. Fiala, 1 – Soukup, J. Calta (z pen.), (vlastní Železnice).
SK Češov (12): 4 – Ouhrabka, 3 – Kořínek, 1 – Petr Haken, Benda, L. Šoltys (pen.), Čonka, vlastní (Lázně Bělohrad/Pecka B).
FK Lázně Bělohrad–Pecka B (31): 8 – D. Jezbera (dvě z pen.), 6 – R. Suchánek 5 – P. Jezbera, 4 – L. Jezbera, 3 – Rychecký, 1 – T. Marek, M. Černý, L. Kraus, Hrnčíř, Voříšek.

Jiskra Hořice B (19): 3 – Šlambera, Haman, 2 – Vondra, Vydra, Nálevka, Jindřich Kulhánek, M. Skalský, 1 – Trejbal, Pour, R. Šafařík.
Sokol Chomutice (17): 4 – Pa. Huráň, J. Dědina, 2 – L. Morks, D. Jezbera, 1 – M. Sedláček, M. Šubrt, T. Scháňko, R. Balcar, Jarda Novotný.
Sokol Jičíněves (18): 7 – L. Sajdl, 5 – Martin Pankrác, 3 – M. Letošník, 1 – Pospíšil, J. Pankrác, Zd. Roman.

SKP Valdice (20): 6 – M. Kubíček, 4 – T. Repka (třikrát z pen.), 3 – D. Mužíček, P. Drahoňovský, 2 – M. Volšička, 1 – Kareš, Veverka.
FC Žeretice (9): 4 – J. Sklenář (1 z pen.), 2 – Nýdrle, 1 – Matějka, Bergman, Věchet. ⋌ (jp)