V devátém kole byla nejúspěšnější Dana Kroutilová z Jičína. Průběžné pořadí po devátém kole má následující podobu.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0045 Pavel Bodlák, Kopidlno 14 76
JC0113 Vlastimil Sudek, Libuň 11 76
JC0035 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 8 76
JC0098 David Zelinger, Jičín 8 76
JC0088 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 5 73
JC0011 Karel Medlík, Hořice 11 70
JC0072 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 8 70
JC0003 František Vycpálek, Milíčeves 8 70
JC0089 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 70
JC0040 Vladimír Blíma, Hořice 11 67
JC0038 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 8 67

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0028 Dominik Palm, Hořice 8 67
JC0139 Miloslav Gottwald ml., Louny 5 67
JC0034 Jaroslav Novotný, Hořice 5 67
JC0112 Simona Houšková, Jičín 14 64
JC0133 Tereza Halčáková, Osenice 8 64
JC0087 Petr Jezbera, L. Bělohrad 8 64
JC0070 Josef Khol, Vitiněves 8 64
JC0004 Miroslav Kracík, Jičín 8 64
JC0134 Pavel Ozdin, D. Bousov 8 64
JC0077 Klára Styblíková, Slatiny 8 64
JC0059 Milan Šimek, Soběraz 8 64
JC0074 Karolína Šormová, L. Bělohrad 8 64
JC0050 Roman Voldán st., Jičín 8 64
JC0044 Miloslava Bodláková, Kopidlno 11 61
JC0010 Roman Schmidt, H. Králové 11 61
JC0025 Luděk Drbohlav, Popovice 8 61
JC0039 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 8 61
JC0137 Olga Ozdinová, D. Bousov 8 61
JC0144 Radka Sýkorová, Roveň 8 61
JC0048 Michal Voldán, Jičín 8 61
JC0005 Vlastimil Černý, Ostroměř 5 61

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 5 61
JC0079 Otakar Fendrych, Brdo 5 61
JC0014 Josef Semrád, Valdice 5 61
JC0076 Lenka Styblíková, Slatiny 5 61
JC0049 Hana Voldánová, Jičín 5 61
JC0024 Hana Jedličková, Jičín 11 58
JC0055 Josef Kotnik, Chyjice 11 58
JC0145 Petr Černý, Jičín 8 58
JC0071 Dušan Koros, Jičín 8 58
JC0078 Jaromír Styblík, Slatiny 8 58
JC0015 Martin Šveda, Valdice 8 58
JC0124 Iveta Dejlová, Jičín 5 58
JC0111 Tomáš Houška, Jičín 5 58
JC0013 Petra Sychrová, Třebnouševes 5 58
JC0009 Jaroslav Patřín ml., Lužany 2 58
JC0153 Stanislav Fejfar, Bartoušov 11 56
JC0046 Roman Voldán ml., Jičín 11 55
JC0123 Helena Dejlová, Jičín 8 55
JC0119 Vojtěch Haber, Kbelnice 8 55
JC0065 Pavlína Jónová, Chomutice 8 55
JC0056 Helena Růžičková, Veliš 8 55

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0075 Kačka Styblíková, Slatiny 8 55
JC0142 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 55
JC0143 Zdena Sýkorová, Roveň 8 55
JC0121 Petr Šimůnek, Jičín 8 55
JC0101 Jakub Vích, Robousy 8 55
JC0047 Marta Voldánová, Jičín 8 55
JC0107 Karel Halíř, Milíčeves 5 55
JC0095 Radka Medlíková, Miletín 5 55
JC0094 Marie Medlíková, Hořice 5 55
JC0135 Pavel Ozdin st., D. Bousov 5 55
JC0149 Jan Kodym, Vrchovina 5 53
JC0146 Jiřina Černá, Jičín 8 52
JC0084 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 8 52
JC0120 Stanislava Haberová, Kbelnice 8 52
JC0132 Kateřina Halčáková, Jičín 8 52
JC0141 Stanislav Sýkora, Roveň 8 52
JC0032 Josef Vydra, Hořice 8 52
JC0090 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 8 52
JC0122 Alois Dejl, Jičín 5 52
JC0129 Martin Dejl ml., Louny 5 52
JC0130 Jan Halčák, Osenice 5 52

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0131 Jan Halčák, Jičín 5 52
JC0026 Marta Novotná, Hořice 5 52
JC0080 Lukáš Skrbek, Brdo 5 52
JC0061 Oldřich Suchoradský, Mlýnec 5 52
JC0007 Martin Trejbal, Češov 5 52
JC0100 Jaroslava Víchová, Robousy 5 52
JC0066 Miloš Jón, Chomutice 14 50
JC0158 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 50
JC0030 Bohumil Císař, Sedliště 5 50
JC0157 Miloslav Dejl ml., Liberec 5 50
JC0043 Jaroslav Bodlák, Kopidlno 11 49
JC0104 Dan Duřt, Milíčeves 8 49
JC0138 Miloslav Gottwald, Louny 8 49
JC0062 Lucie Kazdová, Ostroměř 8 49
JC0053 Jiří Voháňko, Třtěnice 8 49
JC0069 Robert Zhouf, Konecchlumí 8 49
JC0128 Martina Dejlová, Louny 5 49
JC0140 Zdena Gottwaldová, Louny 5 49
JC0108 Josef Janata, Slatiny 5 49
JC0110 Marek Janata, Slatiny 5 49
JC0099 Václav Kameník, Jičín 5 49

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0041 Dana Rozová, Hořice 5 49
JC0031 Aneta Vydrová, Hořice 5 49
JC0160 Josef Masopust, Svatojánský Újezd 11 48
JC0159 Věra Babušíková, Jičín 5 47
JC0156 Josef Nedvídek, Jičín 2 47
JC0020 Káťa Kolumpková, Jičín 8 46
JC0019 Zdenka Kolumpková, Jičín 8 46
JC0116 Kateřina Vovčenková, Popovice 8 46
JC0127 Lucie Dejlová, Louny 5 46
JC0036 Pavel Fikar, Hořice 5 46
JC0027 Jindřich Novotný, Hořice 5 46
JC0008 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 46
JC0115 Renata Staňková, Jičín 5 46
JC0117 Libuše Šimůnková, Jičín 5 46
JC0136 Tereza Ozdinová, D. Bousov 2 46
JC0042 Jiří Roza, Hořice 2 46
JC0148 L. Havelka, Jičín -1 45
JC0150 Aleš Fejfar, Bartoušov 5 44
JC0021 František Lachman, Jičín 5 44
JC0114 Miroslav Dejl, Liberec 11 43
JC0105 Petr Špicar, Jičíněves 8 43

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0063 Václav Zhouf, Konecchlumí 8 43
JC0125 Martin Dejl, Louny 5 43
JC0060 Petr Hanuš, Jičín 5 43
JC0118 Petr Šimůnek ml., Jičín 5 43
JC0017 Vladimír Špáta, Lužany 5 43
JC0106 Petra Duřtová, Milíčeves 2 43
JC0093 Jiří Knap, Stará Paka 2 43
JC0155 Jiří Hamáček, Nová Paka 11 41
JC0052 Marek Růžička, Veliš 11 40
JC0058 Tomáš Fejfar, Vitiněves 5 40
JC0018 Jindra Kolumpek, Jičín 5 40
JC0126 Lenka Dejlová, Louny 2 40
JC0103 Dagmar Kroutilová, Jičín 14 38
JC0083 Jaroslav Novotný, Obora 8 38
JC0092 Olga Hasanová, Libošovice 11 37
JC0006 Jaromír Jelínek, Jičín 8 37
JC0073 Josef Sedláček, L. Bělohrad 8 37
JC0064 Ondřej Jón, Chomutice 5 37
JC0081 Romana Skrbková, Brdo 5 37
JC0016 Vladimír Špáta ml., Lužany 5 37
JC0102 Tomáš Vích ml., Robousy 5 37

OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 160. místo)
JC0012 Karel Medlík st., Hořice 2 37
JC0029 Patrik Palm, Hořice 0 35
JC0085 Zdeněk Věchet, Nová Paka -1 35
JC0057 Petra Fejfarová, Lužany 2 34
JC0033 Tomáš Nálevka, Hořice 2 34
JC0082 Helena Skrbková, Brdo 2 34
JC0152 Michal Šveda, Valdice 0 33
JC0068 Stanislav Kozák, Železnice 5 32
JC0086 Ondřej Fenďa, Pecka 0 32
JC0037 Lukáš Čížek, Hořice 5 31
JC0023 Jaroslav Kos, Jičín 0 29
JC0067 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 2 28
JC0051 Lubomír Šveda, Valdice 0 26
JC0002 Stanislav Boháč, Jičín 2 25
JC0091 Jiří Hasan, Libošovice 2 21
JC0147 Zdeněk Rozsypal, Jičín 5 20
JC0109 Josef Janata ml., Slatiny 2 19
JC0151 Marek Fejfar, Bartoušov 2 17
JC0097 Josef Zachoval, Slatiny 0 8
JC0022 Miroslav Borecký, Jičín 0 3
JC0054 Antonín Urban, Kozojedy 0 2
JC0096 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0154 Jiří Malý, Třebovětice 0 -1

V prvním sloupku je počet bodů v daném kole, v dalším potom najdete celkový příděl v soutěži. V případě nesrovnalosti volejte sportovní redakci Jičínského deníku, tel. 493 522 833.⋌ (sá)