Jakub Vích je čtvrtým vítězem kola, v tom prvním uspěl Jaromír Jelínek z Jičína, ve druhém Jan Bacovský z Dětenic, ve třetím Hana Jedličková, která je také společně s Jaroslavem Patřínem mladším v čele průběžného pořadí. Soutěží 146 účastníků. Žádáme výherce, aby si vyzvedávali ceny.
EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0044 Hana Jedličková, Jičín 17 47
JC0123 Jaroslav Patřín ml., Lužany 11 47
JC0076 Hana Voldánová, Jičín 17 44
JC0071 Jan Bacovský, Dětenice 8 44
JC0085 Jan Kodym, Vrchovina 17 41
JC0080 Jakub Vích, Robousy 17 41
JC0079 Roman Voldán st., Jičín 17 41
JC0030 Josef Nedvídek, Jičín 14 41
JC0051 Jaromír Styblík, Slatiny 14 41
JC0107 Petra Sychrová, Třebnouševes 14 41
JC0048 Miloš Jón, Chomutice 11 41

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0106 Vladimír Špáta st., Lužany 11 41
JC0086 Ilona Doubravská, Nová Paka 17 38
JC0064 Ondřej Fenďa, Pecka 17 38
JC0121 Jaromír Jelínek, Jičín 11 38
JC0099 Josef Vydra, Hořice 11 38
JC0027 Jiřina Černá, Jičín 17 35
JC0043 Luděk Drbohlav, Popovice 17 35
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 17 35
JC0014 Lucie Dejlová, Jičín 14 35
JC0025 Vojtěch Haber, Kbelnice 14 35
JC0060 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 14 35
JC0087 Petr Kazda, Popovice 14 35
JC0053 Klára Styblíková, Slatiny 14 35
JC0100 Aneta Vydrová, Hořice 14 35
JC0070 Marcel Bacovský, Dětenice 11 35
JC0037 Daniel Duřt, Milíčeves 11 35
JC0128 Marek Janata, Slatiny 11 35
JC0109 Karel Medlík st., Hořice 11 35
JC0093 Petr Odložilík, Brdo 11 35
JC0031 Jakub Smutný, Žlunice 11 35
JC0103 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 11 35

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0032 Martin Smutný, Žlunice 8 35
JC0020 Zdeněk Sýkora, Roveň 17 32
JC0011 Martin Dejl, Jičín 14 32
JC0024 Helena Dejlová, Jičín 14 32
JC0023 Iveta Dejlová, Jičín 14 32
JC0013 Martina Dejlová, Jičín 14 32
JC0036 Petra Duřtová, Milíčeves 14 32
JC0016 Miloslav Gottwald ml., Louny 14 32
JC0017 Zdena Gottwaldová, Louny 14 32
JC0001 Jan Halčák, Jičín 14 32
JC0004 Jan Halčák, Osenice 14 32
JC0002 Kateřina Halčáková, Jičín 14 32
JC0007 Pavel Ozdin st., D. Bousov 14 32
JC0008 Olga Ozdinová, D. Bousov 14 32
JC0005 Tereza Ozdinová, D. Bousov 14 32
JC0021 Radka Sýkorová, Roveň 14 32
JC0081 Martin Šveda, Valdice 14 32
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 14 32
JC0118 Josef Dytrych, Železnice 11 32
JC0003 Ter. Halčáková, Osenice 11 32
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad 11 32

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0039 Josef Khol, Vitiněves 11 32
JC0120 Miroslav Kracík, Jičín 11 32
JC0110 Karel Medlík, Hořice 11 32
JC0111 Jaroslav Novotný, Obora 11 32
JC0006 Pavel Ozdin, D. Bousov 11 32
JC0054 Kačka Styblíková, Slatiny 11 32
JC0052 Zdenka Styblíková, Slatiny 11 32
JC0019 Stanislav Sýkora, Roveň 11 32
JC0018 Zdena Sýkorová, Roveň 11 32
JC0129 Petr Špicar, Jičíněves 11 32
JC0065 Pavel Varadi, Pecka 11 32
JC0082 Josef Semrád, Valdice 8 32
JC0112 Jiří Hamáček, Nová Paka 11 30
JC0136 Káťa Kolumpková, Jičín 11 30
JC0130 Dominik Palm, Hořice 11 30
JC0063 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 17 29
JC0010 Miloslav Dejl ml., Liberec 14 29
JC0026 Stanislava Haberová, Kbelnice 14 29
JC0040 Simona Houšková, Jičín 14 29
JC0049 František Lachman, Jičín 14 29
JC0132 Vlastimil Sudek, Libuň 14 29

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0029 Petr Černý, Jičín 11 29
JC0022 Alois Dejl, Jičín 11 29
JC0009 Miloslav Dejl, Liberec 11 29
JC0012 Lenka Dejlová, Jičín 11 29
JC0015 Miloslav Gottwald, Louny 11 29
JC0126 Josef Janata, Slatiny 11 29
JC0056 Dušan Koros, Jičín 11 29
JC0122 Jaroslav Patřín st., Lužany 11 29
JC0077 Michal Voldán, Jičín 11 29
JC0059 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 8 29
JC0050 Lenka Styblíková, Slatiny 8 29
JC0090 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 8 29
JC0115 Jiří Roza, Hořice 2 29
JC0137 Jindra Kolumpek, Jičín 11 27
JC0062 Bohumil Císař, Sedliště 14 26
JC0105 Vladimír Špáta ml., Lužany 14 26
JC0072 Josef Kotnik, Chyjice 11 26
JC0097 Romana Skrbková, Brdo 11 26
JC0042 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 11 26
JC0055 Petr Hanuš, Jičín 8 26
JC0088 Václav Kazda st., Popovice 8 26

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0061 Josef Masopust, Svatoján. Újezd 8 26
JC0073 Helena Růžičková, Veliš 8 26
JC0104 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 26
JC0084 Tomáš Kodym, Vrchovina 14 24
JC0138 Zdenka Kolumpková, Jičín 14 24
JC0141 Jaroslava Víchová, Robousy 14 24
JC0135 Zdeněk Rozsypal, Jičín 8 24
JC0143 Jaroslav Šorm, L.Bělohrad 5 24
JC0094 Otakar Fendrych, Brdo 11 23
JC0119 Jindřich Novotný, Hořice 11 23
JC0095 Lukáš Skrbek, Brdo 11 23
JC0033 Přemysl Smutný, Žlunice 11 23
JC0078 Roman Voldán, Jičín 11 23
JC0092 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 23
JC0038 Karel Halíř, Milíčeves 8 23
JC0117 Marta Novotná, Hořice 8 23
JC0034 Eva Romanová, Milíčeves 8 23
JC0046 Pavlína Jónová, Chomutice 5 23
JC0114 Dana Rozová, Hořice 2 23
JC0145 L. Havelka, Jičín 11 22
JC0066 Zdeněk Věchet, Nová Paka 14 20

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)

JC0074 Marek Růžička, Veliš 11 20
JC0098 Helena Skrbková, Brdo 11 20
JC0096 Helena Fendrychová, Brdo 8 20
JC0102 František Vycpálek, Milíčeves 8 20
JC0116 Vladimír Blíma, Hořice 5 20
JC0101 Tomáš Nálevka, Hořice 5 20
JC0091 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 20
JC0139 Stanislav Fejfar, Bartoušov 17 18
JC0125 Dagmar Kroutilová, Jičín 8 18
JC0035 Jakub Roman, Milíčeves 0 18
JC0148 Jana Havrdová, Semily 17 17
JC0083 Lubomír Šveda, Valdice 14 17
JC0127 Josef Janata ml., Slatiny 11 17
JC0057 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 11 17
JC0047 Ondřej Jón, Chomutice 5 17
JC0045 Stanislav Kozák, Jičín 5 17
JC0089 Lucie Zhoufová, Ostroměř 2 17
JC0144 Václav Kameník, Jičín 14 16
JC0146 Jan Brudna, Semily 11 16
JC0142 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 14 15
JC0108 Radka Medlíková, Miletín 0 15

OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 147. místo)

JC0069 Pavel Fikar, Hořice 14 14
JC0068 Marie Medlíková, Hořice 11 14
JC0067 Roman Schmidt, Hr. Králové 5 14
JC0133 Olga Hasanová, Libošovice 5 12
JC0147 Jaroslav Kos, Jičín 11 11
JC0134 Jiří Hasan, Libošovice 5 9
JC0113 Jiří Knap, Stará Paka 5 8
JC0124 Martin Ferstl, Nemyčeves 0 5
JC0131 Josef Zachoval, Turnov 0 4
JC0140 Aleš Fejfar, Bartoušov 2 0

V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém potom najdete celkový příděl. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, telefon 493 522 833. ⋌(sá)