Závěrečné dějství mnoho bodů nepřineslo, zrodila se řada překvapivých výsledků. V čele průběžného pořadí došlo k změně, když poslední kolo nevyšlo lídrovi Josefu Dytrychovi a přišel tak o celkové prvenství v soutěži. Jeho pronásledovatel Václav Kazda získal pět bodů, a protože při rovnosti 116 bodů měl lepší výsledek z posledního kola, je celkovým vítězem. Dramatický boj sváděli o třetí místo Josef Kohl a Petr Kazda, oba získali po dvou bodech (celkově 110), a tak musel přijít „rozstřel“.

Oba měli stejnou bilanci i ve 12. kole, rozhodlo až to jedenácté, tam Josef Kohl získal jedenáct bodů, Petr Kazda jen 8. Nejlepší trojici pozveme na předání cen. Žádáme trojici výherců kol, aby se zastavila pro tiket, ten má omezenou platnost, mohl by propadnout.

Po Josefu Dytrychovi, Lubomíru Švedovi, Pavlíně Jónové, Haně Voldánové, Martinu Dejlovi, Lubomíru Švedovi, Jindřichu Novotnému, Jaroslavu Patřínovi, Františku Lachmanovi, Jakubu Víchovi, Josefu Kotnikovi, Ivetě Dejlové je Bóďa Císařová vítězkou 13. kola.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)

JC0133 Václav Kazda, Popovice 5 116
JC0007 Josef Dytrych, Železnice 2 116
JC0095 Josef Khol, Vitiněves 2 110
JC0132 Petr Kazda, Popovice 2 110
JC0008 Jan Kodym, Vrchovina 5 107
JC0022 Lubomír Šveda, Valdice 5 107
JC0039 Martina Dejlová, Jičín 2 107
JC0149 Josef Janata, Slatiny 5 104
JC0141 Jiří Malý, Třebovětice 2 104
JC0051 Stanislav Sýkora, Roveň 2 104
JC0065 Hana Voldánová, Jičín 2 104

1. LIGA (12. – 32. místo)

JC0033 Helena Dejlová, Jičín 2 101
JC0140 Jakub Jezbera, L.Bělohrad -1 101
JC0023 Daniel Duřt, Milíčeves 5 98
JC0014 Josef Semrád, Valdice 5 98
JC0013 Martin Šveda, Valdice 5 98
JC0055 Petr Černý, Jičín 2 98
JC0042 Tereza Halčáková, Osenice 2 98
JC0139 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 2 98
JC0071 Karel Medlík, Hořice 2 98
JC0061 Petr Šimůnek ml., Jičín 2 98
JC0073 Radka Medlíková, Hořice -1 98
JC0045 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov -1 98
JC0150 Jakub Vích, Robousy -1 98
JC0089 Josef Kotnik, Chyjice 5 95
JC0091 Marek Růžička, Veliš 5 95
JC0106 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 5 95
JC0107 Jakub Zvelebil, Nová Paka 5 95
JC0135 Michal Voldán, Jičín -1 95
JC0056 Jiřina Černá, Jičín 2 92
JC0036 Martin Dejl, Jičín 2 92
JC0052 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 92

2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0054 Radka Sýkorová, Roveň 2 92
JC0064 Marta Voldánová, Jičín 2 92
JC0114 Magdalena Lachmanová, Jičín -1 92
JC0098 Kačka Styblíková, Slatiny -1 92
JC0035 Iveta Dejlová, Jičín 2 89
JC0050 Zdena Gottwaldová, Jičín 2 89
JC0058 Stanislava Haberová, Kbelnice 2 89
JC0057 Vojtěch Habr, Kbelnice 2 89
JC0043 Jan Halčák, Jičín 2 89
JC0047 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 2 89
JC0053 Zdena Sýkorová, Roveň 2 89
JC0066 Roman Voldán st., Jičín 2 89
JC0076 Aneta Vydrová, Hořice 2 89
JC0112 Otakar Fendrych, Brdo -1 89
JC0166  Miloslava Vágenknechtová, Vidochov –1     78
JC0159 Miroslav Kracík, Jičín 2 87
JC0024 Karel Halíř, Milíčeves 8 86
JC0087 Petr Hanuš, Jičín 5 86
JC0004 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 86
JC0040 Martin Dejl ml., Jičín 2 86
JC0037 Lenka Dejlová, Jičín 2 86
JC0115 Luděk Drbohlav, Popovice 2 86

3. LIGA (54. – 74. místo)

JC0049 Miloslav Gottwald ml., Jičín 2 86
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 2 86
JC0044 Pavel Ozdin, Dolní Bousov 2 86
JC0003 Jaroslav Patřín ml., Lužany 2 86
JC0060 Petr Šimůnek, Jičín 2 86
JC0142 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 86
JC0048 Miloslav Gottwald, Jičín -1 86
JC0127 Dušan Koros, Jičín -1 86
JC0143 Ivana Malá, Třebovětice -1 86
JC0144 Barbora Malá, Třebovětice -1 86
JC0147 Josef Novotný, Slatiny -4 86
JC0148 Josef Novotný ml., Slatiny -4 86
JC0030 Věra Babušíková, Jičín 2 83
JC0038 Lucie Dejlová, Jičín 2 83
JC0046 Tereza Ozdinová, Dolní Bousov 2 83
JC0067 Roman Voldán ml., Jičín -1 83
JC0113 František Lachman, Jičín -4 82
JC0032 Alois Dejl, Jičín 2 80
JC0145 Marek Janata, Slatiny 2 80
JC0082 Vladimír Blíma, Hořice -1 80
JC0109 Helena Skrbková, Brdo -4 80

DIVIZE (75. – 95. místo)

JC0136 Vlastimil Sudek, Libuň 5 77
JC0169 Pavel Bodlák, Kopidlno 2 77
JC0034 Miroslav Dejl, Liberec 2 77
JC0084 Jiří Hamáček, Nová Paka 2 77
JC0099 Jaromír Styblík, Slatiny 2 77
JC0011 Vladimír Špáta, Lužany 2 77
JC0075 Josef Vydra, Hořice 2 77
JC0041 Jan Halčák, Osenice -1 77
JC0002 Jaroslav Novotný, Obora -1 77
JC0009 Martin Sedláček, Třtěnice -1 77
JC0111 Lukáš Skrbek, Brdo -1 77
JC0096 Pavel Obermajer, Popovice 0 75
JC0018 Miloš Jón, Chomutice 2 74
JC0017 Ondřej Jón, Chomutice 2 74
JC0016 Pavlína Jónová, Chomutice 2 74
JC0081 Jiří Roza, Hořice -1 74
JC0062 Libuše Šimůnková, Jičín -1 74
JC0010 Vladimír Špáta ml., Lužany -1 74
JC0156 Káťa Kolumpková, Jičín 5 73
JC0165  Jiří Erlebach, Vidochov 2    73

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)

JC0157 Jindra Kolumpek, Jičín 5 72
JC0092 Helena Růžičková, Veliš 5 71
JC0063 Renata Staňková, Jičín 2 71
JC0072 Petra Sychrová, Třebnouševes 2 71
JC0103 Jiří Vitík, Jičín 2 71
JC0059 Dana Pohanová, Praha 10 -1 71
JC0104 Jaromír Jelínek, Jičín -4 71
JC0105 Miroslav Žák, Popovice -4 71
JC0029 Simona Houšková, Jičín -1 69
JC0108 Helena Fendrychová, Brdo 8 68
JC0124 Marie Bímová, Tereziny Dary 2 68
JC0126 Roman Schmidt, H. Králové 2 68
JC0090 František Vycpálek, Milíčeves -1 68
JC0158 Lukáš Kolumpek, Jičín -1 67
JC0074 Karel Medlík st., Hořice 2 65
JC0085 Marta Novotná, Hořice 2 65
JC0083 Dana Rozová, Hořice 2 65
JC0118 Stanislav Fejfar, Bartoušov -1 65
JC0101 Lenka Styblíková, Slatiny -4 65
JC0100 Klárka Styblíková, Slatiny -4 65
JC0031 Kateřina Vovčenková, Popovice -4 65
JC0171 Rostislav Kosina, Jičín -1 64

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)

JC0012 Milan Holec, Třtěnice 2 62
JC0093 Martin Ferstl, Nemyčeves 0 62
JC0094 Miloslav Vlasatý, Hořice 0 62
JC0097 Zdenka Styblíková, Slatiny -1 62
JC0078 Bohumil Císař, Sedliště -7 62
JC0117 Jaroslav Kos, Jičín 0 61
JC0079 Bóďa Císařová, Sedliště 8 60
JC0005 Vlastimil Černý, Ostroměř 2 60
JC0001 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 60
JC0021 Alois Strnad, Lhota Hlásná 0 60
JC0025 Petra Duřtová, Milíčeves 2 59
JC0125 Marie Medlíková, Hořice -1 59
JC0086 Jindřich Novotný, Hořice -1 59
JC0172 Petr Jezbera, L.Bělohrad -4 58
JC0154 Pavel Kozák, Železnice -1 57
JC0138 Olga Hasanová, Libošovice 2 56
JC0123 Pavel Fikar, Hořice -1 56
JC0077 Jiří Knap, Stará Paka -1 56
JC0088 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 0 55
JC0170 Josef Nosák, Jičín 0 53

OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)

JC0146 Josef Janata ml., Slatiny -4 53
JC0120 Stanislav Kozák, Železnice -4 53
JC0155 Zdena Kolumpková, Jičín 5 52
JC0069 Václav Zhouf, Konecchlumí 0 50
JC0137 Jiří Hasan, Libošovice -1 48
JC0119 Miloš Ždárský ml., Kac. Lhota -4 48
JC0173 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 0 45
JC0019 Eva Romanová, Milíčeves 0 44
JC0070 Robert Zhouf, Konecchlumí 0 44
JC0068 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 0 44
JC0110 Romana Skrbková, Brdo -4 44
JC0015 Oldřich Suchoradský, Kopidlno -1 43
JC0026 Marek Fejfar, Bartoušov 2 41
JC0175 Ladislav Komárek st., Kopidlno 2 39
JC0102 Blanka Jelínková, Jičín 0 39
JC0020 Jakub Roman, Milíčeves 0 38
JC0151 Václav Kameník, Jičín 0 34
JC0174 Tomáš Komárek, Kopidlno 0 34
JC0176 Jana Havrdová, Semily 0 28
JC0131 Pavel Matějka, Robousy 0 28
JC0152 Oldřich Teseř, Obora 0 28

NERELIGA (159. – 179. místo)

JC0161 M. Lustig, Jičín 0 27
JC0160 Jana Hnízdová, Semily 0 24
JC0167 Zdeněk Věchet, Nová Paka 0 23
JC0178 Josef Kameník, Jičín 0 18
JC0130 Stanislav Šeps, Sobčice 0 17
JC0129 Jaroslav Šeps, Sobčice 0 14
JC0153 Martin Trejbal, Češov 0 12
JC0134 Josef Nosál, Jičín 0 11
JC0177 Miloš Nožička, Lukavec 0 9
JC0080 Michal Malina, Náchod 0 8
JC0122 František Štolovský, Hlásná Lhota 0 7
JC0164 Aleš Doležal, Slatiny 0 5
JC0163 Patrik Doležal, Slatiny 0 5
JC0116 Blanka Matějková, Robusy 0 5
JC0128 Svatoslav Šeps, Vinary 0 3
JC0162 D. Doležal, Slatiny 0 2
JC0006 František Musil, Jičín 0 2
JC0121 Zdeňka Nováková, Jičín 0 2
JC0027 Milan Gorol, Jičín 0 1
JC0168 Antonín Urban, Kozojedy 0 1
JC0179 Jana Kameníková, Jičín 0 -4

 V prvním sloupku je uveden váš bodový zisk v daném kole, ve druhém potom najdete celkový příděl. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, tel. 493 522 833. Vítězům blahopřejeme! (sá)