V čele průběžného pořadí došlo k změně, když vedoucího Václava Kazdu vystřídala Hana Voldánová. Po Josefu Dytrychovi, Lubomíru Švedovi, Pavlíně Jónové, Haně Voldánové, Martinu Dejlovi, Lubomíru Švedovi je Jindřich Novotný sedmým vítězem. Soutěž spěje do finále, nezapomínejte na správné vyplňování kuponů!

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0065 Hana Voldánová, Jičín 11 62
JC0133 Václav Kazda, Popovice 8 62
JC0007 Josef Dytrych, Železnice 11 59
JC0008 Jan Kodym, Vrchovina 11 59
JC0107 Jakub Zvelebil, Nová Paka 8 59
JC0071 Karel Medlík, Hořice 14 56
JC0093 Martin Ferstl, Nemyčeves 11 56
JC0140 Jakub Jezbera, L.Bělohrad 8 56
JC0022 Lubomír Šveda, Valdice 8 56
JC0135 Michal Voldán, Jičín 8 56
JC0106 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 8 56

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0112 Otakar Fendrych, Brdo 11 53
JC0039 Martina Dejlová, Jičín 8 53
JC0028 Tomáš Houška, Jičín 8 53
JC0132 Petr Kazda, Popovice 8 53
JC0095 Josef Khol, Vitiněves 8 53
JC0051 Stanislav Sýkora, Roveň 8 53
JC0144 Barbora Malá, Třebovětice 14 50
JC0150 Jakub Vích, Robousy 14 50
JC0073 Radka Medlíková, Hořice 11 50
JC0139 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 8 50
JC0076 Aneta Vydrová, Hořice 17 47
JC0114 Magdalena Lachmanová, Jičín 14 47
JC0091 Marek Růžička, Veliš 14 47
JC0011 Vladimír Špáta, Lužany 14 47
JC0023 Daniel Duřt, Milíčeves 11 47
JC0141 Jiří Malý, Třebovětice 11 47
JC0098 Kačka Styblíková, Slatiny 11 47
JC0082 Vladimír Blíma, Hořice 8 47
JC0033 Helena Dejlová, Jičín 8 47
JC0115 Luděk Drbohlav, Popovice 8 47
JC0042 Tereza Halčáková, Osenice 8 47

2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0149 Josef Janata, Slatiny 8 47
JC0127 Dušan Koros, Jičín 8 47
JC0096 Pavel Obermajer, Popovice 8 47
JC0045 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov 8 47
JC0109 Helena Skrbková, Brdo 8 47
JC0061 Petr Šimůnek ml., Jičín 8 47
JC0064 Marta Voldánová, Jičín 5 47
JC0166 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 11 45
JC0113 František Lachman, Jičín 14 44
JC0143 Ivana Malá, Třebovětice 11 44
JC0147 Josef Novotný, Slatiny 11 44
JC0066 Roman Voldán st., Jičín 11 44
JC0055 Petr Černý, Jičín 8 44
JC0084 Jiří Hamáček, Nová Paka 8 44
JC0148 Josef Novotný ml., Slatiny 8 44
JC0003 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 44
JC0126 Roman Schmidt, H. Králové 8 44
JC0111 Lukáš Skrbek, Brdo 8 44
JC0013 Martin Šveda, Valdice 8 44
JC0067 Roman Voldán ml., Jičín 8 44
JC0157 Jindra Kolumpek, Jičín 11 42

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0029 Simona Houšková, Jičín 8 42
JC0030 Věra Babušíková, Jičín 11 41
JC0017 Ondřej Jón, Chomutice 11 41
JC0117 Jaroslav Kos, Jičín 11 41
JC0014 Josef Semrád, Valdice 11 41
JC0036 Martin Dejl, Jičín 8 41
JC0048 Miloslav Gottwald, Jičín 8 41
JC0058 Stanislava Haberová, Kbelnice 8 41
JC0087 Petr Hanuš, Jičín 8 41
JC0146 Josef Janata ml., Slatiny 8 41
JC0002 Jaroslav Novotný, Obora 8 41
JC0047 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 8 41
JC0054 Radka Sýkorová, Roveň 8 41
JC0060 Petr Šimůnek, Jičín 8 41
JC0075 Josef Vydra, Hořice 8 41
JC0100 Klárka Styblíková, Slatiny 5 41
JC0105 Miroslav Žák, Popovice 5 41
JC0038 Lucie Dejlová, Jičín 11 38
JC0016 Pavlína Jónová, Chomutice 11 38
JC0089 Josef Kotnik, Chyjice 11 38
JC0085 Marta Novotná, Hořice 11 38

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0101 Lenka Styblíková, Slatiny 11 38
JC0056 Jiřina Černá, Jičín 8 38
JC0040 Martin Dejl ml., Jičín 8 38
JC0035 Iveta Dejlová, Jičín 8 38
JC0050 Zdena Gottwaldová, Jičín 8 38
JC0057 Vojtěch Habr, Kbelnice 8 38
JC0043 Jan Halčák, Jičín 8 38
JC0104 Jaromír Jelínek, Jičín 8 38
JC0059 Dana Pohanová, Praha 10 8 38
JC0081 Jiří Roza, Hořice 8 38
JC0009 Martin Sedláček, Třtěnice 8 38
JC0052 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 38
JC0053 Zdena Sýkorová, Roveň 8 38
JC0010 Vladimír Špáta ml., Lužany 8 38
JC0099 Jaromír Styblík, Slatiny 5 38
JC0118 Stanislav Fejfar, Bartoušov 17 37
JC0158 Lukáš Kolumpek, Jičín 8 37
JC0041 Jan Halčák, Osenice 11 35
JC0120 Stanislav Kozák, Železnice 11 35
JC0136 Vlastimil Sudek, Libuň 11 35
JC0142 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 11 35

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0078 Bohumil Císař, Sedliště 8 35
JC0037 Lenka Dejlová, Jičín 8 35
JC0108 Helena Fendrychová, Brdo 8 35
JC0044 Pavel Ozdin, Dolní Bousov 8 35
JC0046 Tereza Ozdinová, Dolní Bousov 8 35
JC0062 Libuše Šimůnková, Jičín 8 35
JC0074 Karel Medlík st., Hořice 5 35
JC0004 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 35
JC0165 Jiří Erlebach, Vidochov 11 34
JC0159 Miroslav Kracík, Jičín 5 33
JC0001 Dagmar Kroutilová, Jičín 0 33
JC0024 Karel Halíř, Milíčeves 11 32
JC0063 Renata Staňková, Jičín 11 32
JC0034 Miroslav Dejl, Liberec 8 32
JC0049 Miloslav Gottwald ml., Jičín 8 32
JC0018 Miloš Jón, Chomutice 8 32
JC0110 Romana Skrbková, Brdo 8 32
JC0145 Marek Janata, Slatiny 5 32
JC0125 Marie Medlíková, Hořice 5 32
JC0094 Miloslav Vlasatý, Hořice 5 32
JC0155 Zdena Kolumpková, Jičín 11 31

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0172 Petr Jezbera, L.Bělohrad 8 31
JC0072 Petra Sychrová, Třebnouševes 11 29
JC0124 Marie Bímová, Tereziny Dary 8 29
JC0092 Helena Růžičková, Veliš 8 29
JC0088 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 8 29
JC0031 Kateřina Vovčenková, Popovice 8 29
JC0012 Milan Holec, Třtěnice 5 29
JC0083 Dana Rozová, Hořice 5 29
JC0103 Jiří Vitík, Jičín 5 29
JC0090 František Vycpálek, Milíčeves 5 29
JC0156 Káťa Kolumpková, Jičín 11 28
JC0137 Jiří Hasan, Libošovice 0 27
JC0161 M. Lustig, Jičín 0 27
JC0169 Pavel Bodlák, Kopidlno 14 26
JC0032 Alois Dejl, Jičín 8 26
JC0138 Olga Hasanová, Libošovice 5 26
JC0019 Eva Romanová, Milíčeves 5 26
JC0151 Václav Kameník, Jičín 11 24
JC0174 Tomáš Komárek, Kopidlno 8 24
JC0160 Jana Hnízdová, Semily 0 24
JC0086 Jindřich Novotný, Hořice 17 23

OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)
JC0123 Pavel Fikar, Hořice 8 23
JC0077 Jiří Knap, Stará Paka 5 23
JC0021 Alois Strnad, Lhota Hlásná 5 23
JC0170 Josef Nosák, Jičín 0 23
JC0152 Oldřich Teseř, Obora 0 23
JC0171 Rostislav Kosina, Jičín 5 22
JC0020 Jakub Roman, Milíčeves 5 20
JC0097 Zdenka Styblíková, Slatiny 5 20
JC0069 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 20
JC0068 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 20
JC0015 Oldřich Suchoradský, Kopidlno 8 18
JC0079 Bóďa Císařová, Sedliště 5 18
JC0176 Jana Havrdová, Semily 5 18
JC0154 Pavel Kozák, Železnice 5 18
JC0119 Miloš Ždárský ml., Kac. Lhota 5 18
JC0070 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 17
JC0130 Stanislav Šeps, Sobčice 0 17
JC0005 Vlastimil Černý, Ostroměř 0 15
JC0131 Pavel Matějka, Robousy 0 15
JC0173 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 5 14
JC0026 Marek Fejfar, Bartoušov 5 14

NERELIGA (159. – 178. místo)
JC0102 Blanka Jelínková, Jičín 5 14
JC0129 Jaroslav Šeps, Sobčice 0 14
JC0153 Martin Trejbal, Češov 0 12
JC0025 Petra Duřtová, Milíčeves 5 11
JC0167 Zdeněk Věchet, Nová Paka 5 11
JC0134 Josef Nosál, Jičín 0 11
JC0178 Josef Kameník, Jičín 8 8
JC0080 Michal Malina, Náchod 0 8
JC0168 Antonín Urban, Kozojedy -1 8
JC0122 František Štolovský, Hlásná Lhota 0 7
JC0164 Aleš Doležal, Slatiny 0 5
JC0163 Patrik Doležal, Slatiny 0 5
JC0175 Ladislav Komárek st., Kopidlno 0 5
JC0116 Blanka Matějková, Robusy 0 5
JC0128 Svatoslav Šeps, Vinary 0 3
JC0162 D. Doležal, Slatiny 0 2
JC0006 František Musil, Jičín 0 2
JC0121 Zdeňka Nováková, Jičín 0 2
JC0027 Milan Gorol, Jičín 0 1
JC0177 Miloš Nožička, Lukavec 0 -1

V prvním sloupku je uveden váš bodový zisk v daném kole, ve druhém potom najdete celkový příděl. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, telefon 493 522 833. Vzhledem k problémům v úvodním kole, bude po skončení soutěže připočítáno Jiřímu Erlebachovi 14 bodů a Miloslavě Vágenknechtové 11 bodů. (sá)