SK Jičín – TJ Dvůr Králové 9:5 (5:1). Utkání nabídlo hodně gólů a útočnou hru z obou stran. V 9. minutě šel soupeř do vedení z penalty, o dvě minuty později M. Miler protlačil míč do sítě přes dva obránce – 1:1, ve 22. minutě po spolupráci T. Haken – R. Bílek dal na 2:1 opět M. Miler, kterému ve 25. minutě na třetí branku přihrál P. Horáček. Ve 29. minutě M. Miler centroval a vybídl ke skórování M. Kocourka, účet první půle završil minutu před odchodem do šaten M. Srb – 5:1.

Po hodině hry R. Havlík poslal přihrávku na M. Milera – 6:1, v 63. minutě Jičín opět inkasoval z penalty – 6:2, v 65. minutě po centru a chybě gólmana soupeř snížil na 6:3 a v 70. minutě dokonace na 6:4. V 79. minutě přehodil R. Bílek hostujícího gólmana – 7:4, v 80. minutě dal svůj pátý gól M. Miler – 8:4, na 8:5 domácí dostali znovu z penalty a v poslední minutě pro změnu opět z penalty upravil na konečných 9:5 T. Haken.

Fakta – branky domácích: 11., 22., 25., 61., 80. M. Miler, 29. M. Kocourek, 44. M. Srb, 79. R. Bílek, 90. T. Haken. SK Jičín nastoupil v sestavě: M. Bursa, T. Kolek, P. Tománek, L. Haken, O. Daniš, P. Horáček, M. Kocourek, M. Srb, M. Miler, T. Haken, R. Bílek, O. Pitthard, R. Havlík. ⋌(sk)