Domácí zvítězili 4:1 a přiblížili se aktuálně druhé Lokomotivě na dva body. Na snímku nahoře brankář hostí Ivo Beránek při likvidaci útoku jičínských hráčů. Trenér Ladislav Klička byl spokojený:

Zasloužené vítězství domácího celku. Po kvalitní hře jsme soupeře přehrávali a celý první poločas se tlačili před jeho branku. Naše snaha vyvrcholila první brankou. Následně jsme ještě neproměnili penaltu. Ve druhé půlce jsme protrhli střeleckou smůlu z prvního poločasu a vsítili další branky." Hattrickem se blýskl Pluhař. Poslední Libáň hostila vedoucí Sobotku.

První zápas pod Humprechtem skončil sice výhrou domácích 4:1, libáňští fotbalisté však „pohárovou matematiku" vyrovnali výhrou 3:0. Na snímku dole  sobotecký fotbalista Tomáš Pavlíček (s míčem) při jedné z akcí. Hosté dohrávali v devíti. Po uzávěrce skončilo další okresní derby FK Kopidlno – SK Hošek Robousy, kde proti sobě nastoupili dva dosud nejúspěšnější střelci soutěže Miloslav Havelka a Jakub Vích.

Sobotecký fotbalista Tomáš Pavlíček (s míčem)  při jedné z akcí. Hosté dohrávali v devíti.