V něm tentokrát triumfoval Vladimír Blíma z Hořic (JC0015), který získal čtrnáct bodů, přičemž byl nejblíže přesnému počtu vstřelených branek v daném kole. Na vítěze kola čeká balíček od pivovaru Tambor. 

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
JC0011 Romana Matoušová, Jičín 14 102
JC0064 Aneta Vydrová, Hořice 8 99
JC0018 František Polák, Jičín 11 90
JC0056 Vojtěch Kazda, Nová Paka 8 90
JC0053 Josef Hlaváček, Libunec 14 87
JC0028 Helena Fendrychová, Brdo 11 84
JC0012 Milan Šimek, Soběraz 11 84
JC0010 Patrik Matouš, Jičín 8 84
JC0005 Jaromír Styblík, Slatiny 8 84
JC0069 Magdaléna Šandová, Hořice 8 84
JC0013 František Lachman, Jičín 5 84

EVROPSKÁ LIGA (12. – 22. místo)
JC0059 Bohumír Wagenknecht, Nová Paka 11 81
JC0004 Lukáš Drašar, Nová Ves n. Pop. 8 81
JC0007 Veronika Drašarová, Slatiny 8 81
JC0032 Miluše Svobodová, Jičín 8 81
JC0054 Dušan Koros, Jičín 11 78
JC0003 Pavlína Drašarová, Nová Ves n. Pop. 8 78
JC0061 Ondřej Krejčí, Nová Paka 8 78
JC0055 Vlastimil Svoboda, Milíčeves 8 78
JC0050 Luděk Drbohlav, Jičín 5 78
JC0065 Hana Vydrová, Hořice 5 78
JC0015 Vladimír Blíma, Hořice 14 75

I. LIGA (23. – 33. místo)
JC0027 Alois Dejl, Jičín 11 75
JC0024 Martin Dejl, Louny 11 75
JC0026 Helena Dejlová, Jičín 11 75
JC0042 Martina Dejlová, Louny 11 75
JC0023 Lenka Dejlová, Louny 11 75
JC0040 Jan Halčák, Osenice 11 75
JC0038 Tereza Halčáková, Osenice 11 75
JC0019 Dagmar Poláková, Jičín 11 75
JC0033 Stanislav Sýkora, Roveň 11 75
JC0017 Dana Rozová, Hořice 8 75
JC0006 Kateřina Styblíková, Slatiny 8 75

II. LIGA (34. – 44. místo)
JC0057 Pavel Fikar, Tereziny Dary 5 75
JC0041 Martin Dejl, Chomutov 11 72
JC0025 Iveta Dejlová, Jičín 11 72
JC0022 Lucie Dejlová, Louny 11 72
JC0043 Otakar Fendrych, Brdo 11 72
JC0039 Kateřina Halčáková, Jičín 11 72
JC0048 Stanislav Kozák, Železnice 8 72
JC0002 Miroslav Kracík, Jičín 8 72
JC0037 Pavel Ozdin, Osenice 8 72
JC0076 Lukáš Jedlička, Jičín 5 72
JC0075 Jaroslav Odvárko, Jičín 5 72

ČFL (45. – 55. místo)
JC0049 Hana Jedličková, Jičín 11 69
JC0016 Jiří Roza, Hořice 11 69
JC0034 Zdeňka Sýkorová, Roveň 11 69
JC0060 Jaroslav Novotný, Hořice 8 69
JC0036 Tereza Ozdinová, Osenice 8 69
JC0035 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 69
JC0078 Bedřich Šimon, Popovice 11 67
JC0052 Václav Kameník, Jičín 11 66
JC0068 Jindřich Novotný, Hořice 8 66
JC0067 Marta Novotná, Hořice 5 63
JC0074 Tomáš Houška, Jičín 5 61

DIVIZE (56. – 66. místo)
JC0063 Tomáš Nálevka, Hořice 11 60
JC0066 Josef Vydra, Hořice 11 60
JC0047 Zdeněk Přikryl, Sobotka 8 60
JC0014 Josef Kotnik, Jičín 5 60
JC0009 Zdeněk Matouš, Jičín 11 57
JC0001 Michal Matura, Semily 5 57
JC0058 Miloslava Wagenknechtová, Nová Paka 5 57
JC0062 František Vycpálek, Milíčeves 0 55
JC0030 Helena Skrbková, Brdo 5 54
JC0071 Zdeněk Bajer, Jičín 11 48
JC0051 Jaromír Jelínek, Jičín -1 48

KRAJSKÝ PŘEBOR (67. – 74. místo)
JC0020 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 44
JC0073 Tomáš Houška ml., Jičín 0 44
JC0021 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 41
JC0072 Simona Houšková, Jičín 5 40
JC0029 Jan Vedral, Brdo 5 36
JC0044 Lukáš Skrbek, Brdo 2 36
JC0077 Oldřich Čapek, Jičín 8 30
JC0031 Romana Skrbková, Brdo 2 24

OKRESNÍ PŘEBOR (75. – 78. místo)
JC0008 Radek Vích, Jinolice 0 14
JC0046 Vratislav Kozák, Libošovice 0 8
JC0045 Petra Kozáková, Libošovice 0 8
JC0070 Jaroslav Novotný, Hořice 0 -1

Výsledky zápasů 11. kola
1. Jičín – Provodov 7:2 1
2. RMSK Cidlina – Hořice 2:0 1
3. L. Bělohrad – Jaroměř 2:0 1
4. Hostinné – Sobotka 3:2 1
5. Kocbeře – Miletín 2:1 1
6. Jičín B – Kobylice 1:3 2
7. Stará Paka – Železnice 2:2 0
8. Nemyčeves – Lužany 4:2 1
9. Hořice B – Libáň 4:0 1
10. Dětenice – Kopidlno B 1:1 0
V deseti duelech padlo celkem 41 branek.