Železnice – Valdice 1:0 (0:0). Branka: Karel Ziegelheim z penalty. Rozhodčí: Odvárko – Novotný, Golas. ŽK 4:1. ČK: (89. Sedlák). Diváků: 125. V prvním poločase vyrovnané utkání, po změně stran byli domácí výrazně lepší, ale zahazovali, v koncovce se trápili. Hosté si vypracovali dvě gólovky mezi 60. a 65. minutou. Tři body zajistil v 89. minutě proměněnou penaltou Karel Ziegelheim.

Žlunice – Miletín 1:4 (1:2). Branky: Plosa – Kučera 3, Zd. Urban. Rozhodčí: Rejha – Řehák, Vitvar. ŽK: 3:1. Diváků: 40. Milíčeves – Kopidlno B 4:0 (2:0). Branky: Kuba Roman, Rakouš, K. Rejha, L. Rejha. Rozhodčí: Jenčovský. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Libuň – Podhradí 4:0 (2:0). Branky: Znášik 2 (jednou z pen.), Přikryl, Zelinka. Rozhodčí: L. Haken. ŽK: 0:1. Diváků: 95. Hosté zklamali. Hořice B – Jičíněves 1:1 (0:0). Branky: Macák – Pankrác. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 2:3. Diváků: 39. Lázně Bělohrad–Pecka B – Robousy 10:0 (4:0). Branky: M. Rychecký a L. Jezbera po 3, P. Jezbera 2, K. Fink, Vl. Dolejš. Rozhodčí: Stejskal – laikové. ŽK: 3:3. Diváků: 80. Chomutice – Lužany 1:0 (0:0). Branka: R. Koubek.⋌ (jp)