Sokol Stará Paka – FC Avon Rudník 4:0 (2:0). Domácí trenér mohl být tentokrát spokojen s hráčským kádrem, který se mu dostavil, včetně dvou nových posil. Zápas samotný měl jednoznačný průběh a stal se soubojem Staropackých s výborným, už čtyřicetiletým, hostujícím brankářem Rodrem. Střelecky opět exceloval Kuchta, který nastoupil po jednozápasové pauze, za vyloučení před čtrnácti dny. Zkušení hráči Rudníku se v zápase prakticky na nic nezmohli, a jediná jejich gólová příležitost vznikla až deset minut před koncem. Z tohoto možství domácích šancí alespoň ty nejvyloženější.

V 5. minutě vyrazil Rodr střelu Řezníka i dorážku Pavlíčka. Devátá minuta přinesla první gól a Kuchta ho vstřelil z penalty za sražení Kunta po rohovém kopu. Další výborné zákroky si připsal hostující brankář ve 13. minutě, kdy zlikvidoval nájezd Porubského a v 17. minutě po střele Červenky a dorážce Pavlíčka. Centr tohoto hráče poslal ve 32. minutě Kuchta hlavou nad branku, ale o dvě minuty později už skóroval po centru Řezníka a další jeho sólový nájezd ve 40. minutě opět Rodr vyřešil.

Druhý poločas přinesl stejný obraz. Po čtvrthodině hry poslal Kuchta Červenkův trestný kop hlavou do branky potřetí, v 66. minutě, po průniku Jeníka, nastřelil Červenka tyč a v 73. minutě vyrazil brankář nohama střelu téhož hráče. V 79. minutě se prosadili hosté, po úniku z levé strany, ale střela těsně minula prázdnou branku. A tak poslední změnu přinesla 81. minuta, kdy Kuchta skóroval do prázdné branky, po úniku Topiče.

Staropačtí podali velmi dobrý výkon, kterému chybělo jen více proměněných šancí. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení, střelecky se opět prosadil Kuchta, který už musí být v čele střelecké tabulky této soutěže, v obraně byla znát účast zkušeného Jeníka. U hostí snese absolutorium pouze brankář Rodr. Domácí získali důležité body ve vyrovnané tabulce a budou je chtít potvrdit za týden v Žacléři.

Fakta – branky: Kuchta 4 (první z penalty). Rozhodčí: Fišer – Vítek, Nožka. ŽK: 1:4. Diváků: 70. Sokol Stará Paka: Malý – Jeník, Skořepa, Ronin, Kunt – Porubský (74. Mercl), Pavlíček (82. Vrabec), Kuchta (83. Pakosta), Řezník (65. Krejčí) – Červenka, Topič. Trenér Klička.⋌ (kn)