Před sobotním domácím megašlágrem jara s hradeckou Olympií (17.00) jsou na druhém místě s minimální ztrátou jediného bodu na kuklenské mužstvo. Půjde tedy o hodně. To ví i novopacký kouč, který ze své kabiny nechtěl příliš prozrazovat.

„Určitě si budou obě mužstva vědoma důležitosti střetnutí. Každopádně do zápasu půjdeme s cílem vyhrát,“ říká Frýdek. V sobotu čeká váš tým magnet jarní části sezony. Půjdete do něj s jasným cílem vyhrát? Jdeme do každého zápasu s cílem vyhrát. Soupeře z hradecké Olympie máte rozhodně přečteného. Co by na něho mohlo platit?

Nakaždého soupeře platí dát minimálně o gól víc než on. Vždycky, když jsme to splnili, tak jsme nikdy neodešli poraženi. Ovšem kdemá soupeř slabiny, to raději neprozradím. Myslíte, že bude hrát velkou roli nervozita hráčů? Přece jen se asi dá očekávat velká divácká návštěva. Ano. Domnívámse, že může hrát svou roli. Určitě si obě mužstva uvědomují, že zápas je nesmírně důležitý a bude možná jedním z rozhodujících. Hodně bude záležet, který z mančaftů se s nervozitou lépe vyrovná.

Nastoupíte v kompletním složení, nebo bude některý z hráčů absentovat? Doufám, že na sobotní zápas budeme připraveni všichni, tedy v kompletním složení. (pt)

Hradec Králové, Nová Paka/ Zřejmě nejtěžší zkouška v cestě za vysněným postupem do divize čeká v sobotu od 17 hodin fotbalisty hradecké Olympie. Aktuální lídr krajského přeboru na Královéhradecku totiž zajíždí na horkou půdu druhého celku z Nové Paky.

Odstup mezi oběma celky, které s přehledem vévodí soutěži, je pouhý bod. Na jejich zaváhání ještě na třetí pozici čeká s mírným odstupem Trutnov. Není nutné připomínat, že půjde o hodně. Pod důsledným vedením trenéra JOSEFA KOŠÁTKA se hráči Olympie jistě budou chtít znovu spolehnout na svoji ofenzivní sílu. Vždyť hradecký celek je v přeboru jednoznačně nejproduktivnějším.

V přímé bitvě o první místo jej však v Nové Pace nečeká vůbec nic jednoduchého. V sobotu vás čeká zřejmě zápas jara. Už je cítit v kabině to pravé napětí? Každý hráč si to jistě uvědomuje. Řekl bych, že zápas sám o sobě bude motivovat.

Myslíte si, že právě tento duel bude rozhodovat o celkovém prvenství v krajském přeboru? Zřejmě ještě ne, ale jistě hodně napoví. Do konce soutěže zbývá ještě hodně utkání a překážek.

Podlemnerozhodnuto nebude, ať už zápas dopadne jakkoliv. S čím pošlete hráče na trávník? Soupeře jistě dobře znáte. Dá se vůbec něčím překvapit? Oba celky navzájem se mají těžko čím překvapit. Známe se, vidíme se, hráli jsme spolu v zimním turnaji. Takže žádné velké překvapení se asi konat nebude. Do Nové Paky odjede mužstvo kompletní, nebo již víte o některých absencích? Vsoučasné době nás trápí velká marodka, což bude takovým stínem utkání. (ill)