Hosté poprvé v turnaji představili svoje třetiligové béčko, neboť v uplynulých utkáních klub z města automobilů reprezentoval extraligový starší dorost. Navíc se ještě v sobotu na novopacké umělé trávě v kádru trenéra Pechance objevilo celkem šest hráčů prvoligového áčka.

Nejvýraznější osobností Mladoboleslavských byl Ivo Táborský s bohatými prvoligovými zkušenostmi. Dalšími prvoligisty v modrobílém dresu byli ještě Jan Bořil (na podzim FK Viktorie Žižkov), Daniel Dudka, David Brunclík, Petr Wojnar a zahraniční akvizice Kerem Bulut.

1. FK Nová Paka – FK Mladá Boleslav B 1:4 (0:1). Branky: Urbanec – Horák 2, Táborský, Schubert. Zápas se od svého začátku vyvíjel překvapivě ve vyrovnaném duchu. V 9. minutě po standardní situaci hlavičkoval nebezpečně Jiří Macháček, ale branku střeženou bývalým novopackým brankářem Liborem Kanavalem minul.

V 15. minutě však sehráli hosté ukázkový brejk, na jehož konci byl již zmiňovaný Táborský a ten otevřel skóre zápasu. Blízko vyrovnání byl ještě novopacký Josef Semerák, jehož střela ale také minula cíl. V několika zbylých situacích první půle je nutno pochválit gólmana Ondřeje Volšíka, který dobrými zákroky zabránil zcela jistým brankám.

Po změně stran měli hosté poměrně výraznou územní převahu, ale často se zbytečnými parádami  připravovali o střelecké příležitosti. Druhý úspěch přišel po přesné přihrávce Táborského a lehké teči Horáka. Tentýž hráč zvýšil na tříbrankový rozdíl po zaváhání domácí defenzivy a pozdním vyběhnutí brankáře Volšíka. Čestný úspěch domácích zaznamenal Jakub Urbanec, který obešel jednoho bránícího hráče, stejně si poradil i s vyběhnuvším gólmanem Kanavalem a do prázdné branky skóroval.

Konečnou podobu výsledku dal Jiří Schubert, který v samotném závěru zápasu ještě brankově vyjádřil převahu mužstva České fotbalové ligy. Mladoboleslavský úspěch  znamená, že vítězem novopackého zimního turnaje kategorie A se stali fotbalisté FK Pěnčín Turnov, kteří prohráli jen jediné utkání, a to s pořádajícím týmem Nové Paky.

Definitivní tečku turnaji kategorie A udělají novopačtí fotbalisté ve středu 29. února 2012, kdy od 17 hodin přivítají na své umělé trávě na Slovanech další prvoligovou rezervu, celek Slovanu Liberec B.
Předehrávka: FK Baumit Jablonec nad Nisou B – FC Slovan Liberec B 4:0                                                             (2:0). Branky : Just 4.
1. FK Pěnčín Turnov ⋌3 0 1 10: 6 9
2. FK Ml. Boleslav B⋌ 2 1 1 11: 7 7
3. FK Baumit Jablonec  B ⋌2 0 2 10: 8 6
4. 1.FK Nová Paka⋌ 1 0 2 7:10 3
5. Slovan Liberec B⋌ 0 1 2 5:12 1

Pořadí střelců: 5 – Just (Jablonec),  4 – Voldán (Nová Paka),  2 – Kouřil (Jablonec), Koudelka, V. Hurt, Bárta (Turnov), Polívka (Liberec), Mehanovič, Horák (Mladá Boleslav), 1 – Povr, Ptáček, Urbanec (Nová Paka),  Turbák, Daníček, Linka (Jablonec), Čeřovský, Drobílek, Bouška (Liberec), Prieložný, Vizič, Klobása, Eliáš, Láncz, Schubert, Táborský (Mladá Boleslav), Vavřich, Bělík, Bernát, Koťátko (Turnov). ⋌(axe)