Včera nastoupili fotbalisté do nového ročníku divizní skupiny C. Dres oblékne i JAKUB VÍCH (na snímku), odchovanec SK Hošek Robousy. Jičínskému deníku odpověděl na několik otázek.

Jak a kdy jsi se rozhodl pro přestup do Nové Paky?
O přestupu se rozhodlo den před začátkem přípravy, byl jsem kontaktován panem Vágenknechtem a za tu šanci jsem velice rád. Příprava mi celkem sedla a myslím, že jsem se osvědčil.

Jak tě přijali v Nové Pace, co noví spoluhráči, ale i trenér?
Přijetí bylo naprosto bezproblémové, za tu chvíli, co tu jsem, musím říci, že je tu opravdu super parta. Trenér Hloušek mě přijal také výborně.

Vraťme se ještě ke středečnímu zápasu s Bohemkou, jak jsi ho prožíval?
Středeční zápas jsem hodně prožíval, proti ligovému týmu je čest si zahrát. Škoda že prohra byla o tolik branek. Hlavně bych chtěl poděkovat divákům, větší atmosféru jsem v životě nezažil.

Už v sobotu tě čeká start nového divizního ročníku. Do Nové Paky přijede hradecké béčko. Můžeš prozradit jak se mužstvo připravovalo a co od zápasu čeká?
Tak určite bysme chtěli vykročit do nové sezony pravou nohou. Hradecké béčko disponuje širokým kádrem a hlavně mladými odchovanci. Začátek přípravy nám začal 15. července, samozřejmě jsme nabrali fyzickou kondici a absolvovali jsme několik přátelských utkání.