Odjížděli k zápasu se značně oslabeným kádrem, když k dlouhodobě zraněnému Janu Keszegovi přibyli ještě nemocní David Mindl, Jozef Banda a Josef Mička. Aby však problémům nebyl konec, již ve 12. minutě musel opustit hřiště zraněný Marcel Bažík, a tak trenér Vlastimil Frýdek najednou postrádal kvinteto hráčů. Domácí však rovněž nebyli kompletní, přesto jejich kádr čítá větší počet zkušenějších borců.

FK OEZ Letohrad – 1. FK Nová Paka 1:1 (1:0). Do zápasu vstoupili Letohradští sebevědomě, dobře kombinovali a dostávali se do dobrých střeleckých příležitostí. Již ve 3. minutě domácí kapitán Semerák tvrdou ranou prověřil kvality novopackého gólmana Ottmara, který i v sobotu byl velkou oporou hostujícího celku. V 6. minutě však po rohovém kopu novopacká obrana nerespektovala předzápasové varování trenéra Frýdka o zahrávání této standardní situace soupeřem a zcela nehlídaný Filip hlavou poslal míč do novopacké sítě.

 Po změně stran hostující hráči zlepšili pohyb, zvýšili útočnou aktivitu a postupně získávali střed hřiště. Za zvýšené úsilí si rozhodně vyrovnání zasloužili, ale s přibývajícími minutami tomu fanoušci hostujícího týmu přestávali věřit. Navíc domácí měli Semerákem na kopačce rozhodnutí velice blízko, leč jeho zakončení tváří v tvář novopackému gólmanovi minulo Ottmarovu svatyni.

Marnost snažení Nové Paky byla i tyč nastřelená Králem z trestného kopu. Závěr utkání patřil hostům, kteří se nechtěli s jednobrankovou porážkou v Letohradě rozhodně smířit. Nejprve Kout připravil vlastní lavičce infarktový stav, když si pěkně připravil míč na střelu z voleje, kterou však nedokázal ze vzdálenosti asi deseti metrů zacílit mezi tyče. V 85. minutě se přece jenom hosté dočkali. Rohový kop proletěl pokutovým uzemím Letohradu, aby se dostal k nehlídanému kapitánovi Ptáčkovi a ten po zemi prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Podle průběhu zápasu je remíza spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti. ⋌ (axe)