Hosté stále ještě mají zraněné hráče, a tak nejsou kompletní. Tentokrát chyběli Jiří a Zdeněk Romanovi, Tomáš Berný, Petr Špicar.

FC Velešov Doudleby n. Orl. – FC Milíčeves 1:1 (0:0). Ihned po rozehrání si hosté vypracovali útočnou akci, kterou zakončil z pravé strany střelou Štěrba, míč směřoval podél celé branky a skončil těsně vedle zadní tyče. Potom se otevřela oboustranně útočná hra s dobrými fotbalovými momenty, ale góly nepřinášela. Ani v dalších minutách díky pozornosti obou obran se diváci gólu nedočkali, a tak do šaten aktéři odcházeli za bezbrankového stavu.

To vše trvalo až do 49. minuty, když po dobře rozehraném útoku se k míči dostal Štěrba, brankáři Lasákovi nedal šanci zasáhnout a hosty poslal do vedení. Jenže to trvalo asi minutu a hned z protiakce domácí srovnali po nedorozumění v zadních řadách hostů. Hrát se začalo prakticky znovu a útočně. Největší možnost ke skórování měl v 80. minutě Štěrba, který po přihrávce z voleje netrefil z deseti metrů prázdnou branku domácích.

Přišla 86. minuta a po jedné útočné akci domácích daroval rozhodčí pokutový kop. K míči se postavil Schod a trefil břevno milíčeveské branky. Do konce střetnutí se už nic nezměnilo, i když zápas byl v samotném závěru hektický. Dělba bodů za snahu bojovat a při tom hrát slušný fotbal je spravedlivá.

Fakta, branky: Schod – Štěrba. Rozhodčí: Fajfr (Černožice). ŽK: 1:2. Diváků: 100. FC Milíčeves: Hlawatschke – Jan Berný, Mlejnek, Charvát (77. Trč), Vaněk – Michálek, Slepička (83. Ouhrabka) Miloš Fejfar (89. L. Rejha), Horčičko – Štěrba, Jakub Rejha. Trenér Roman Kyral, asistent Jiří Roman. V neděli od 16.30 se v Jičíně hraje okresní derby, ke kterému přijede Jičín. (kb)