Přestože již mohlo nastoupit duo útočníků Štěrba a Michálek, zůstali ještě mimo hru Zdeněk Roman, Tomáš Trč, Tomáš Berný a Petr Špicar.

FC Milíčeves – SK Náchod Deštné B 1:1 (0:0).
Hosté přijeli s několika nadějnými mladíky, stoper Hudec byl oporou zadních řad. Obě mužstva si v prvním poločase vytvořila několik příležitostí, ale gólem neskončila ani jedna.

Ve druhém dějství se hra nezměnila, hosté byli útočnější, působili fotbalovějším dojmem, ale s tím rozdílem, že si vytvořili tři gólové příležitosti a v 65. minutě jednu z nich dokázali proměnit. Domácí se sice snažili, ale chyběl větší pohyb a přesné přihrávky. Nebezpečná byla pouze střela Slepičky, která těsně minula šibenici soupeřovy branky.

Když už všichni brali vítězství hostů jako jasné, tak Milíčeves stále ještě bojovala. A když při jednom z posledních útoků se hosté dopustili vynucené chyby, včetně gólmana, dostal se k míči Štěrba, který měl volnou cestu do branky a v 92. minutě vyrovnal. Potvrdil tak, že se vyplácí hrát až do konce.


Fakta, branky:

92. Štěrba – 65. Čech. Rozhodčí: Pánek (Nechanice). ŽK: 2:2. Diváků: 120. FC Milíčeves: Hlawatschke – Charvát, Mlejnek, Vaněk (79. Ouhrabka), Jan Berný – Horčičko, Jiří Roman (52. Slepička), Miloš Fejfar, Jakub Rejha – Štěrba, Lukáš Michálek.

Trenér Roman Kyral, asistent Jiří Roman. V sobotu zajíždí Milíčeves do Doudleb, kde se bude hrát o šest bodů. (kb)