Ve třech případech všechny body odvezly hosté.

Lídr soutěže už prohrával na domácím hřišti se Žlunicemi 1:3, po změně stran ale již úřadoval. V Pecce tříbrankovou ztrátu domácí srovnali, ale poslední slovo měly Lužany. Také porážku Robous nikdo nečekal.

SK Miletín – Třešňový květ Žlunice 5:3 (2:3). Branky: Machačka 4 (3 z pen.), Urban – Smolík 2, Jančák. Rozhodčí: Vitvar. ŽK: 3:3. Diváků: 120. Po vedoucím gólu domácích převzaly otěže zápasu Žlunice a třikrát skórovaly. Miletín do poločasu snížil a po změně stran se už hrálo podle jeho not.
FK Lázně Bělohrad/Pecka B – TJ Sokol Lužany 3:4 (0:3). Branky: D. Jezbera 2 (obě z pen.), R. Suchánek – L. Kryl 2, T. Ulvr, Šulc. Rozhodčí: Medlík, Ježek, laik. ŽK: 1:4. Diváků: 80. První poločas přinesl domácím doslova sprchu, když třikrát inkasovali. Ve druhém dějství hráli jako vyměnění, vyrovnali, ale na gól Šulce pět minut před koncem už odpovědět nedokázali a přišli tak o body.

SK Češov – Sokol Železnice 1:3 (1:1). Branky: Ouhrabka – Vik 2 (obě z pen.), Bičiště. Rozhodčí: Horák – Soukup, Jiřička, bez karet. Diváků: 47. Nováček okresního přeboru prohrál na domácím hřišti po 13 měsících. Postrádal tři hráče základní sestavy. Remízový zápas nakonec rozhodly dvě penalty.

SK Hošek Robousy – Sokol Jičíněves 0:3 (0:1). Branky: Pankrác, Pospíšil, Letošník. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 5:3. Diváků: 40. Oslabené domácí mužstvo vyrobilo více chyb ve středu pole a z toho vyplynuly protiútoky, které soupeř dokázal třikrát zužitkovat. Utkání zdaleka nevypadalo jako by se střetl druhý tým aktuální tabulky s dvanáctým.

14. FC Žeretice ⋌0 0 4 3:17  0

Nedělní zápasy Kopidlno B – Podhradí, Chomutice – Žeretice, Hořice B – Valdice skončily po uzávěrce.⋌ (jp)