Lužany uhrály slušný výsledek pod Humprechtem, Libuň v poločase vedla s Kopidlnem a v první půli se držela Jičíněves pod Zebínem. V závěru ale chyběly síly.

Hodně gólů

Sokol Libuň – TJ Kopidlno 3:4 (2:1). Branky: Jaroslav Hlavatý 2, Přikryl – Šimánek 2, Zikmund, Berounský. Rozhodčí: Jindra Kolumpek. ŽK: 4:3. Diváků: 70. Byla to taková přestřelka. Domácí odcházeli do šaten spokojenější, ale po změně stran docházely síly, navíc u hostů přišel na hřiště Šimánek, začal úřadovat a rozhodl zápas.

SKP Valdice – Sokol Jičíněves 4:0 (1:0). Branky: Lorenc 3, Odvárko. Rozhodčí: Bezvoda. ŽK: 0:1. Diváků: 90. V první půli poměrně vyrovnaný zápas, ve druhé už to byla jasná záležitost domácích, kde byl při střelecké chuti Lorenc.

SK Sobotka – TJ Sokol Lužany 4:1 (1:0). Branky: Cinkejs, Červený, Tůma, Janatka (pen.) – ? Rozhodčí: Píša – Hazdra, Borecký. ŽK: 4:2. Diváků: 80. Hosté drželi nerozhodný výsledek až do 81. minuty, potom Sobotečtí dokázali třikrát skórovat a rozhodli v závěru.

Sokol Železnice B – FC Milíčeves B 4:1 (1:0). Branky: Jaroš 2, Pivrnec, Kamil Ziegelheim – T. Berný. Rozhodčí: Hazdra, Píša. ŽK 1:3 . ČK 0:1. Diváků: 62.

TJ Lázně Bělohrad B – Jiskra Hořice B 2:1 (1:1). Branky: Dolejš, P. Jezbera – Trávníček (pen.). Rozhodčí: Novotný – Stejskal, Václavík. ŽK: 2:3. Diváků: 80.

Sokol Libáň B – Sokol Chomutice 0:1 (0:1). Branka: Koubek. Rozhodčí: Materna, Dobiáš. ŽK 1:1. Diváků: 40.

TK Žlunice – TJ Staré Místo 1:2 (0:1). Na 1. máje se dohrává zápas Lužany – Lázně Bělohrad B (17).