Včera se hrálo pouze v Železnici, střetla se tam mužstva, která figurují na druhém a čtvrtém místě tabulky.

Výsledkový servis

Sokol Libuň – SKP Valdice 0:0. Rozhodčí: Píša. ŽK: 0:2. Diváků: 62. Ve vyrovnaném utkání se příznivci „kulatého“ nesmyslu gólu nedočkali. Na šance to bylo 2:3, ale rozhodují branky. Protože žádná nepadla, dělba bodů je spravedlivá.

Sokol Dětenice – Sokol Libáň B 2:1 (1:0). Branky: T. Šolc 2 (jednou z pen.) – M. Kubánek. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 4:2. Diváků: 50. Sousedské derby mělo docela slušnou úroveň. Domácí vedli od 3. minuty, po změně stran přidali další úspěch z penalty. Hosté však ožili, skórovali, a tak výsledek byl otevřený až do poslední minuty. Děteničtí čekali od utkání více.

TJ Sokol Lužany – FC Milíčeves B 3:1 (1:0). Branky: L. Wedlich 2, P. Čevela – Janda. Rozhodčí: Stejskal. ŽK: 3:0. Diváků: 60. Po vyrovnaném prvním poločase rozhodlo o výsledku druhé dějství, kdy domácí měli značnou převahu, velké množství příležitostí, ale dokázali proměnit jen dvě.
TJ Lázně Bělohrad/Pecka B – SK Hošek Robousy 4:1 (3:1). Branky: Suchánek 3, L. Kraus – Karásek (pen.). Rozhodčí: Hazdra, J. Odvárko, laik. ŽK: 3:4. Diváků: 80. Domácí byli celý zápas jasně lepší a vypracované příležitosti dokázali proměnit v pěkné góly. Střelecky se chytil Suchánek, autor tří branek.

TJ Staré Místo – Sokol Chomutice 0:1 (0:1). Branka: Procházka. Rozhodčí: Vízek. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Domácím se stále nedaří proměňovat příležitost v góly. Ne jinak tomu bylo i v sobotu „na kopci“. Hosté poměrně brzy vedli a jednobrankový náskok udrželi až do konce, když mohli vyhrát větším rozdílem, ale nařízenou penaltu poslal chomutický exekutor do tyče.

Třešňový květ Žlunice – Jiskra Hořice B 0:2 (0:1). Branky: Marek Jančák, Jindřich Kulhánek. Rozhodčí: M. Volný. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Vyrovnané utkání, hosté dávali góly, domácí nikoliv. To nakonec rozhodlo o tříbodovém zisku. Celé vítězné mužstvo podalo velmi dobrý výkon.

Sokol Železnice – TJ Kopidlno 0:2 (0:2). Branky: Václav Šimůnek, Martin Šimůnek. Rozhodčí: L. Stejskal, Volný. ŽK: 4:2. Diváků: 97. Zvítězila lepší koncovka hostů.