Divákům se muselo líbit, přineslo sedm gólů a radost domácím.

Sokol Libáň – SK Jičín B 4:3 (1:2). Fakta – branky: Kohout, Mička, Hlavatý, Bányácski – Jeník 2, Topič. Rozhodčí: Janota. ŽK: 1:0. Diváků: 120. TJ Sokol Libáň: Miech – Mutzer (85. Pešta), Kohout, M. Švorc, Smetana – R. Hlavatý, D. Knížek (90. Jůza), Bányácski, O. Mička (60. Třmínek) – J. Švorc, R. Horák (75. Zavřel). SK Jičín: Kašpar – Drusan (85. Portyš), Babák (30. T. Haken), Ulvr, Materna – Kvapil, Jeník (70. Kirschner), Pivrnec, Veg – Topič, Pluhař. Hosté byli v prvním poločase herně lepším týmem, pouze chybělo střelecké štěstí. Bohužel hrubé chyby v obranné činnosti je stály všechny body. Po změně stran Libáň vyrovnala skóre a v poslední čtvrthodině, kdy na hřišti úřadovala dvojice Zavřel, Bányácski, rozhodla o výsledku. Utkání se muselo líbit domácím příznivcům.

FK Chlumec nad Cidlinou – Sokol Stará Paka 2:0 (1:0). Fakta – branky: Jirka Hanuš 2. Sokol Stará Paka: Dufek – Pavlíček, Malinský, Skořepa, Bíl – Porubský, Mercl, Berger, Pospíšil – Vrabec, Krejčí. Domácímu celku vyšel začátek zápasu, kdy hrál pěkný kombinační fotbal a dal rychlou branku. Na začátku druhého poločasu však nechal soupeře dvakrát zahrozit, ale zbytek zápasu měl pod kontrolou a po druhé brance Jirky Hanuše už mohl připravit šampaňské na oslavu návratu do I. A třídy.

TJ Kopidlno – SK Čechie Hlušice 2:2 (0:2). Fakta – branky: Komárek, Hnát (pen.) – Kohout, Novák (pen.). ŽK: 1:3. ČK: 0:1. TJ Kopidlno: Brodský – Janáček, R. Kotlář (46. Dřímal) Klaban, Berounský – Komárek (64. Havelka), Zedek, Hnát, V. Kulhánek – Odvárko, Machačný. Dále připraven Tomáš Dřímal.

Roman Horna, trenér Kopidlna: „Opět jsme nezvládli první poločas zápasu. Je to již po několikáté, kdy se chováme jako Jánošík a rozdáváme body na potkání a to zejména doma. Soupeře by jsme měli přimáčknout a rozhodnout již v počátku, ale opak je pravdou. Nejsme schopni se koncentrovat od prvních minut a začínáme až když nám teče do bot. To by se nám nemuselo v budoucnu vyplatit. Chybí nám mnoho, ale nejvíce snad nasazení a přesvědčení, že chci vyhrát a vyhraju a udělám pro to maximum hned od úvodního hvizdu. Je to v hlavách hráčů a musíme s tím do posledních kol něco udělat. V každém případě jsem ale nespokojen a to velice. Přišli jsme za poslední dva zápasy doma o čtyři body, což by nás v tabulce drželo na druhém místě s výrazně větším rozdílem od sestupových vod.“

Zbývající výsledky: Trutnov B – Bíla Třemešná 3:0 (1:0). Branky: Miklušák, Groer, Doubic. Úpice – Mladé Buky 3:3 (2:1). Branky: Mach, Winter, Hanzlík – Moravec Patsch, Posejpal. Horní Staré Město – Vítězná 4:2 (2:1). Branky: Machalík 3, Nývlt – Marel, Mencl. Rudník – Mostek 1:3 (1:2). Branky: Štemberk – Hendrych 3. ⋌(jp)

 1. Chlumec n. C.⋌ 16 2 4 60:21 50
 2. Libáň ⋌11 2 9 54:51 35
 3. Jičín B ⋌10 3 9 50:41 33
 4. Kopidlno ⋌9 6 7 40:36 33
 5. Trutnov B ⋌9 5 8 41:37 32
 6. Stará Paka ⋌ 9 5 8 45:47 32
 7. Rudník ⋌9 4 9 37:37 31
 8. Mostek⋌ 9 3  10 54:47 30