Jako jediný ze zástupců okresu bodoval, když Libáň i Stará Paka přivezly vysoké porážky z Krkonoš. Jičínské béčko nehrálo, zápas v Horním Starém Městě byl pro špatný terén odložen.

Jasná penalta

TJ Kopidlno – FK Chlumec nad Cidlinou 1:0 (0:0). První poločas přinesl vyrovnanou partii. Po přestávce se osmělili nejprve Kopidlenští. Střela Kotláře ovšem mířila nad. V 60. minutě hostující Koliáš v šanci zbytečně a nepřesně přihrával, a tak přišel trest. Netaktický faul Beneše, znamenal oprávněnou penaltu a velice slušná divácká návštěva aplaudovalo úspěšnému exekutorovi Vladimíru Hnátovi – 1:0! V závěru měli hosté několik příležitostí, ale žádnou neproměnili.

Fakta – branka: 62. Hnát z pen. Rozhodčí: Chudoba (Trutnov). ŽK: 2:5. Diváků: 200. TJ Kopidlno: Brodský – Komárek, R. Kotlář, Hyšpler, Klaban – V. Kulhánek, Hnát, Dřímal, Vl. Kotlář – Odvárko, Machačný. Připraveni: Prášek, Janáček, Geršl, R. Dyčenko, Brožíček.

Roman Horna, trenér Kopidlna: „Těžké utkání se silným soupeřem, kdy na začátku jsme hráli ustrašeně. Velké šance na obou stranách a výborné výkony brankářů, kdy zejména domácí Brodský čaroval. Byli jsme bojovnější a měli i více fotbalového štěstí a proto jsou body v Kopidlně“.

Výsledky dalších zápasů 1. kola: Trutnov B – Libáň 4:0 (1:0). Branky: Mucudis, Skála, Vyhnánek, Miklušák. Mladé Buky – Stará Paka 7:1 (4:1). Branky: Mikolajczyk 4, Fíč 2, Brhel – Kuchta. Vítězná – Mostek 0:7 (0:3). Branky: Robek 3, O. Pacák 2, Brádle, Novák. Bílá Třemešná – Hlušice 3:3 (1:2). Branky: Jos. Kubelka 2, T. Kubelka – Kňourek, Svěcený, Tesař. Zápasy Rudník – Úpice a Horní Staré Město – Jičín byly odloženy.