Jiskra Hořice – Trnavan Rožďalovice 1:2 (0:2). Opět jen s jedenácti hráči podalo mužstvo proti jednomu z tria nejlepších týmů ve skupině zlepšený výkon. V prvním poločase se hrál fotbal většinou ve středu hřiště, soupeř však byl nebezpečnější a dvě chyby využil ke vstřelení branek.

V druhém poločase Hořičtí předvedli zřejmě nejlepší výkon na turnaji a začala se dařit i kombinace. Po krásném pasu Dominika Palma, zatažení a následné přesné přihrávce Tomáše Nálevky doklepával do prázdné branky Ondra Hudek a snížil na 1:2. I poté měli více ze hry, ale další dobré příležitosti již k vyrovnání nevyužili.

Fakta – branky: Hudek – Valeš, Šajban. Rozhodčí: Průcha. Diváků: 30. Jiskra Hořice: Žižka – R. Palm, Kočí, Rychtera, Lacina – Stuchlík, D. Palm, Nečesaný, Vondra – Hudek, Nálevka.

Již dnes čeká hořické fotbalistyod 18.45 ve finalové skupině C s dorostem Nového Bydžova, včera hráliod 13.30 zápas ve skupině B se Starou Pakou.
Stříbrný pohár má za sebou pět kol ze sedmi, ale do kompletu chybí ještě dohrávky Chlumec – Stará Paka.

Vedoucí tým tabulky, junioři RMSK Nový Bydžov, se tentokrát v úvodu sobotního programu hodně trápil s Jiskrou Hořice. Jejich soupeř nevyužil řadu střeleckých možností, bydžovské podržel výborný výkon brankáře Vojtěcha Marečka. Trenér Vohralík zařadil do sestavy několik nových hráčů a upřímně řečeno, bylo to znát. Nakonec o všem rozhodla penalta, když po hrubce hořické obrany se dostal již sám před gólmana Lukáš Havlín a ve výborné šanci byl stažen.

Také v Tipsport Natura Cupu se dohrávalo: FC VTJ Milíčeves – RMSK Nový Bydžov (starší dorost) 0:6 (0:3). Svižný zápas s řadou šancí na obou stranách, domácí gólmani Šebesta a Špičák spoluhráče podrželi. Branky: Špinka, Šolc, Švorma, Novotný, Dítě, Tomášek.