TJ Červený Kostelec – Jiskra Hořice 2:3 (1:1). Fakta – branky: L. Hlava, vlastní – Nálevka 2, Rubeš. Rozhodčí: Svoboda – Šmolka, Šlezinger. ŽK: 5:5. ČK: 1:1 (40. Vlček po 2. ŽK – 87. Vávra po 2. ŽK). Jiskra Hořice: Žižka – Ruml (81. D. Michálek), Kočí, Lacina, Kulhánek (46. Kramule) – Vávra, Palm, Pour, Nečesaný (90. Filák) – Rubeš, Nálevka.

Po hodině hry, kdy byl stav stále nerozhodný, sílil tlak hostů. V 61. minutě našel pěknou uličkou Vávra Nálevku a ten Macka v domácí brance prostřelil – 1:2. Domácí ani za tohoto stavu příliš z obrany nevylézali, a tak v 70. minutě opět uličkou našel Pour Nálevku, ten zvolil kličku brankáři a stav byl 1:3.

V závěru došlo k málo vídané karetní partii, kterou ze strany hostů odnesl tak trochu nevinně Vávra a stav hráčů se vyrovnal na 10:10. V 92. minutě si centr zleva srazil nešťastně do vlastní branky Lacina – 2:3. Jiskra odvezla tři body a teď je potřebuje potvrdit proti Předměřicím.

1. Kunčice 5 1 1 20:15 16
2. Ohnišov 4 2 1 19:13 14
3. Třebechovice 4 1 2 18:13 13
4. Č. Kostelec 3 3 1 18:10 12
5. Kostelec n. O. 3 1 3 14:12 10
6. Hořice 3 1 3 10:11 10
7. Vrchlabí 3 1 3 10:12 10
8. Jaroměř 3 0 4 23:19 9