Jiskra Jaroměř – Jiskra Hořice 1:2 (0:0). Branky: Beneš – Hudek, Kramule. Rozhodčí: Praus – Průša, Kudláček. ŽK: 1:2 (Rychtera, Kočí). Sestava: Žižka – Lacina, Rychtera, Kočí, V. Kulhánek – Nečesaný, Pour (87. Macák), Melaga, Kramule – Nálevka (18. Stuchlík, 90. J. Kulhánek), Hudek. Hořické mužstvo podalo opět bojovný výkon.

Stabilní oporou je výborný Žižka v brance a vůbec celá defenziva. Velké uznání zaslouží Hudek a Stuchlík (odehráli za víkend dvě utkání), náhradní brankář Filák (v sobotu dvě utkání za dorost a v neděli na lavičce), také oba Kulhánci a nový kanonýr béčka Macák. Vítězství je nejlepší pozvánkou na nedělní derby s mužstvem FK Lázně Bělohrad.

FK Lázně Bělohrad–Pecka – TJ Kratonohy 2:0 (1:0). Branky: Blažek, Dytrych. Cenné vítězství nad soupeřem, který je o stupínek výše.

SK Jičín – FK Náchod B 2:1 (2:0). Branky: Gaubmann, Vích – Tolda. Rozhodčí: Staněk – Špáta, Kazda. ŽK: 2:2. Jičín už osm zápasů neokusil hořkost porážky.

Jaroslav Matějka, trenér Jičína: „Po prvním poločase zasloužené vedení, když po dvou akcích Vícha si vypracujeme dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase se však obraz hry postupně změnil. Jičín zahodil spoustu brankových šancí, soupeř snížil po krásné střele do šibenice a náš celek dohrával v hlubokém útlumu. Soupeř byl ve druhém poločase fotbalovější a proto již druhý zápas za sebou konstatujeme, že těší tři body, z předvedené hry jsme zklamáni“.