FK Lázně Bělohrad–Pecka – SK Bystřian Kunčice 3:1 (0:0). Oba soupeři začali opatrně, a tak první poločas gól nepřinesl. Velkou příležitost ke skórování měli po změně stran hosté. V 50. minutě nařídil rozhodčí Šmída pokutový kop proti Bělohradu, ale Doležal ho neproměnil. Kunčicemi to otřáslo, naopak domácí ožili. V 55. minutě rozjásal Bažantnici Suchánek, když otevřel skóre – 1:0. Po hodině hry se naskytla obrovská příležitost ke zvýšení skóre.

Za předchozí hrubý faul hostů si míč na značku pokutového kopu postavil Černý. Proti Gallovi nezaváhal a bylo to 2:0. Za tři minuty nato si pohrál s obranou hostů opět Suchánek – 3:0. V těchto okamžicích už byly Kunčice na ručník. Naději jim ale ještě vykřesal Beneš, krásným „angličanem“ – 3:1. Zbývající čas už přinesl jen nervozitu a několik příležitostí na obou stranách, které zůstaly bez využití. V závěru mohl přidat gól střídají Dan Jezbera, ale jeho bomba skončila na břevně.

 Odveta je na programu ve středu v Kunčicích (17). Bělohradští tam pojedou se slibným náskokem, ale moc dobře vědí, že míč je kulatý.

 Fakta – branky: 55. a 63. Suchánek, 60. Černý z pen. – 69. Beneš. Rozhodčí: Šmída. ŽK: 4:5. Diváků: 300. FK Lázně Bělohrad–Pecka: Čížek – Dytrych, Nezbeda, Hartl, Marek – Šrám, Černý, Blažek (88. Fink), L. Jezbera (54. Loner) – Suchánek, Rychecký (89. D. Jezbera).

 Ladislav Zajíček (trenér Bělohradu): „Hosté mají zkušenosti, v prvním poločase byli hodně nebezpeční, v úvodu druhého neproměnili penaltu a to je rozhodilo. Nakonec jsme byli šťastnější my“.⋌ (jp)