V tabulce předposlední a minulá krutá porážka doma od České Skalice nasvědčovala, že domácím jde o všechno.

FK Lázně Bělohrad–Pecka – Sp. Police n. Met. 6:2 (2:0). Zpočátku ve vyrovnaném zápase přišla 14. minuta a tresný kop J. Lonera brankář Police Kněžourek neudržel v náručí a Domácí vedli 1:0. Neuběhlo ani pět minut a na pas Lonera si pěkně naběhl L. Jezbera a zvýšil na 2:0. V následujících minutách hosté pomalu přebírali iniciativu, která vyústila v závěru poločasu několika několika rohovými kopy a dvěma neproměněnými šancemi.

Po přestávce tlak hostí zesílil a byl jimi korunován vyrovnáním, když obě branky padly v rozmezí čtyř minut. V té době měli hosté herně navrh a chtěli zápas strhnou ve svůj prospěch. Jenže do odkryté obrany soupeře se domácím povedlo několik protiútoků, z nichž v 62. minutě Lonerem a v 68. minutě Suchánkem strhli Bělohradští stav ve svůj prospěch. Obě branky byly ukázkové. Hosté se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale v závěru se podařilo domácím znovu J. Lonerem a R. Suchánkem zvýšit na konečný stav zápasu.

Fakta – branky: Loner 3, Suchánek 2, L. Jezbera – Klapkovský, Hauk. Rozhodčí: Svědiroh, Ujec, Vodrážka (Pardubice). ŽK: 2:2. Diváků: 200. FK Lázně Bělohrad Pecka: Čábela – Fink, Černý, Velich, Nezbeda – Šrám (46. M. Rychecký), Blažek, Loner, Wagenknecht – Suchánek, L. Jezbera (86. Hartl). Bělohrad je nyní jedenáctý, má šest bodů (13:19) a dalším soupeřem bude v sobotu soused z tabulky Nový Hradec.⋌ (bš)