Jičín se představí zítra v Kolíně, Nová Paka v neděli v Turnově.

Trochu lepší to je v krajských soutěžích. Pozornost se soustředí na nedělní odpoledne do Bažantnice, kde nováček krajského přeboru, FK Lázně Bělohrad/Pecka, přivítá Kunčice. Domácím, kteří jsou osmí, poslední dva zápasy vůbec nevyšly, a tak proti třináctým Kunčicím si chtějí fanoušky udobřit. Do Hořic přijede, také v neděli, soused z tabulky Vrchlabí, do Sobotky zítra zavítá mužstvo posledních Janských Lázní.

Ze zástupců okresu v I. B třídě se představí v domácím prostředí pouze Stará Paka, která zítra hostí souseda z tabulky Spartu Úpici. Libáň zamíří do Hlušic, Kopidlno nastoupí v Mladých Bukách a jičínská rezerva v Mostku.

Program 19. kola okresního přeboru mužů je rozložen do dvou dnů. Zítra se střetnou: Valdice – Železnice, Jičíněves – Hořice B, Robousy – Lázně Bělohrad/Pecka B, Miletín – Žlunice, Lužany – Chomutice. Na 1. máje odpoledne potom Kopidlno B – Milíčeves a Podhradí – Libuň.

Také zápasy 17. kola okresní soutěže mužů se odehrají ve dvou dnech. V sobotu Dětenice – Valdice B (15), Železnice B – Češov (15), Nemyčeves – Kacákova Lhota, Žeretice – Podhradí B. V neděli Chomutice B – Hořice/Bříšťany C a Robousy B – Miletín B (15). Pokud není jinak uvedeno, zápasy začínají v 17 hodin. ⋌(jp)