Již ve středu se představí na domácím hřišti v předehrávce 15. kola proti mužstvu SK Přepychy (17.30).

TJ Doudleby n. Orl. – FK Lázně Bělohrad–Pecka 3:0 (2:0). Úvod zápasu byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Dokonce hosté měli větší příležitosti než domácí mužstvo a to když ve 28. minutě se ocitl Radek Suchánek sám před brankářem a míč poslal vedle. Jenže Bělohradští si mezi 35. až 37. minutou vybrali slabší chvilku a domácí vedli 2:0. V závěru poločasu ještě Fink vyhlavičkoval míč z prázdné branky.

Ve druhé půli se 30 minut hrálo pod taktovkou hostů, kteří měli docela znatelnou převahu. V 79. minutě po krásné akci M. Rycheckého pálil Suchánek a domácí brankář střelu vyrazil. V 83. minutě měl Bělohrad možnost korigovat výsledek, ale střelu k tyči domácí brankář Kubovi Lonerovi vystihl. V samotném závěru hosté inkasovali třetí gol.

Fakta – branky: Vydarený 2, Šmíd. Rozhodčí: Hlavsa – Liebisch, Krotil. ŽK: 2:3. Diváků: 120. FK L. Bělohrad Pecka: Čížek – Fink, Marek, Černý, Hartl – Šrám, Loner, Nezbeda, Blažek, L. Jezbera (73. Rychecký) – Suchánek (83. D. Jezbera).⋌(bs)

1. Dobruška 2 0 0 9:2 6
2. Kratonohy 2 0 0 7:1 6
3. Přepychy 1 1 0 4:2 4
4. Nový Hradec 1 1 0 2:1 4
Převýšov 1 1 0 2:1 4
6. Doudleby 1 0 1 4:2 3
7. Rychnov n. K. 1 0 1 4:3 3
8. Police n. M. 1 0 1 3:2 3