Utkání začíná v 17 hodin, ale také předzápas bude zajímavý. Obstará ho „sousedské“ derby 1. A třídy dorostu 1. FK Nová Paka – Sokol Stará Paka (14.45). Oba sobotní soupeři v úvodním kole krajského přeboru remízovali. Novopačtí přivezli velmí cenný bod z Nového Bydžova (0:0), Lhota pod Libčany se doma rozdělila o bod s Libáni (1:1). A právě svěřenci Romana Horny se dvakrát po sobě představí doma.

V neděli přijedou Přepychy a hned ve středu, kdy se hraje první kolo, to bude Nový Bydžov. To také uvidíme první okresní derby 1. FK Nová Paka – FC Milíčeves.

Ale vraťme se zpět k sobotě a nováčkovi krajského přeboru, mužstvu SK Jičín. To má za sebou vydařenou premiéru v Kostelci nad Orlicí (2:2) a před domácím publikem se představí proti FK Černilov. A právě ten přehrál Doudleby 3:0. Hráči se na utkání těší, stejně tak na své fanoušky (a věřme, že přijdou v hojném počtu).
Jako první se však na jičínském Městském stadionu představí zítra mladší a starší žáci, kteří v utkání krajského přeboru přivítají RMSK Cidlina B (9.30 a 11.15). Ve 14.45 začíná předzápas dorostenců Jičín – Železnice a v 17 hodin nastoupí nováček krajského přeboru proti FK Černilov. Na fotbal se půjde i v neděli, a to okresní derby 1. B třídy mezi SK Jičín B a Jistrou Hořice.
V 1. A třídě hraje doma TJ Lázně Bělohrad v neděli s Jiskrou Jaroměř (17). Věřme, že příznivci vyslyší slova trenérů Pavla Kuneše a Oldřicha Velicha po zápase v Miletíně. „Těšíme se na hojnou podporu při prvním domácím utkání v Bažantnici“.