Byl to Venda Šimůnek, dlouholetý kapitán mužstva, s nímž se výbor oddílu spolu s hráči a příznivci před utkáním rozloučili a poděkovali za vše, co pro milíčeveskou kopanou vykonal. Dále odešel nejlepší střelec uplynulého ročníku krajského přeboru a Milíčevsi Zdenda Fejfar na půlroční hostování do divizního Převýšova. Hostování ukončili Jarda Jelínek a Tomáš Mareček. Mužstvo tak bylo doplněno hráči béčka a dorostu. Pokud těmto mladíkům a celému zbytku kolektivu s příchozím Milošem Fejfarem vydrží herní projev a nasazení, mají se příznivci fotbalu na co těšit.
FC Milíčeves – FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:1 (0:0). Utkání mělo hned od začátku svižné tempo, domácí byli údernější, lépe kombinovali a pro soupeře znamenali stálé nebezpeční. Hosté útoky sice opláceli, ale končili na pozorné milíčeveské obraně.
V 18. minutě dostal z jednoho dobře založeného útoku míč mezi obránce Horčičko, ocitl se sám před brankářem, ale nastřelil jen jeho nohy. Přicházely další útočné akce, v 26. minutě se dostal před brankáře Rýdla Miloš Fejfar, ovšem v rozhodující chvíli mu míč odskočil. Zatímco útočné akce Rychnova nebyly tak nebezpečné, domácí obrana je s přehledem likvidovala a získané míče dobře rozehrávala do útočného pásma soupeře. Protože domácí ze svých šancí žádnou neproměnili a hosté si prakticky nic nevytvořli, skončil poločas bez gólů.
Do druhého poločasu hosté nastoupili s větším úsilím a útočením. Utkání mělo stále vysoké tempo, bylo zajímavé a čekalo se, které mužstvo bude údernější a otevře skóre. To se podařilo domácím. Miloš Fejfar dostal přesnou přihrávku, uvolnil se přes obránce hostí, poslal na Štěrbu, ten prudkou ránou nedal brankáři Rýdlovi šanci zasáhnout a v 60. minutě zajistil vedení domácích 1:0. Potom hosté usilovali o vyrovnání, domácí zase chtěli pojistit vedení. Při jednom z útoku Milíčevsi, který se dostal až do malého vápna soupeře, zasáhl do hry obránce hostí rukou a nařízenou penaltu proměnil v 87. minutě Jiří Roman na vedení 2:0. V 87. minutě hosté rychle rozehráli ze středu hřiště a radující se hráči Milíčevsi nechali rychnovského útočníka projít až do zakončení a snížit na 2:1. Zbývající čas potom domácí odehráli v plné pozornosti, aby se nedopustili žádné chyby a zápas, ve kterém byli lepší, zbytečně neztratili.
Fakta z utkání, branky: Štěrba, J. Roman (pen.) – Mondík. Rozhodčí Šiling (Trutnov). ŽK: 2:3. Diváků: 150. FC Milíčeves: Čistecký – Trč, Zdeněk Roman, Havránek, Mlejnek – Horčičko, Tomáš Berný (80. Jan Berný), Jiří Roman, Slepička (87. Špicar) – Miloš Fejfar, Štěrba. Připraveni Jan Drusan a Adamec. Trenér Roman Kyral, asistent Jiří Roman.