Do nedělního programu krajských fotbalových soutěží se zapojila trojice regionálních týmů.

KRAJSKÝ PŘEBOR
Broumov – Nový HK 3:1 (1:1). Utkání začalo šancemi na obou stranách. V 6. min. se dostal k hlavičkovému zakončení domácí Strelec, jeho pokus však hostující obránce vyhlavičkoval z brankové čáry. O dvě minuty později hostující Jindra utekl domácí obraně a přehodil vyběhnutého Dvořáčka – 0:1. Ve 20. min. zahrával trestný kop Harasevič jen do zdi. Broumovský bombarďák to zkoušel i krátce před přestávkou, ale jeho pokus tentokrát zlikvidoval hostující brankář. Broumov byl za snahu odměněn v poslední minutě první půle, kdy Jaromír Schubert prokličkoval hostující obranou a vyrovnal na 1:1.
Druhá půle Broumovu vyšla na jedničku. Ve 49. min. se míč po Harasevičově trestném kopu odrazil od břevna k volnému Strelcovi, jenž ho uklidil do sítě – 2:1. Poslední branka utkání padla v 72. min., kdy se po kombinační akci prosadil domácí Kotyza a upravil na konečných 3:1.

Sestava Broumova: Broumov: Dvořáček – Harasevič (64. Kuchta), Strelec, Vejprava, Michálek – Štejnar, Panny, Růžička (75. Hušek), Jaromír Schubert (60. Kotyza) – Hanzlík (84. Hovorka), Jan Schubert.

Další výsledky: Nový Bydžov – Přepychy 0:0, Dobruška – Lázně Bělohrad 0:1, Kratonohy – Lhota p. Libčany 3:2, Kunčice – Police 3:2, Doudleby nad Orlicí – Převýšov 1:6, Olympia HK – Č. Skalice 2:6, Týniště – Rychnov n. Kn. 4:3.

I. A TŘÍDA
Červený Kostelec – Hořice 0:0. Po celé utkání měli domácí herní převahu, soupeře za celých 90 minut nepustili do žádné vyložené šance, jenže přes dobře zformovanou obranu se těžko prosazoval i Kostelec. Ten mohl poslat do vedení krátce před přestávkou Hála, jenže jeho sólo zneškodnil brankář.
Po změně stran mohli pohnout skórem hrající trenér Havlíček i L. Hlava, ani jeden neměl ale v zakončení štěstí. Hořice si tak vezou z Kostelce za bezbrankovou remízu bod.

Sestava Červeného Kostelce: Macek – Bárta, Liška, Havlíček, Janko – Vlček, Hála (60. D. Hlava), L. Hlava – Kovačík, Kocián, Martínek (85. Vejman).

Vrchlabí – Jaroměř 1:1 (0:1). V začátku utkání měli více ze hry domácí. Po dvaceti minutách se Jaroměř z tlaku vymanila a postupně získala převahu. Ve 33. min. vystřelil ze šestnáctky hostující Michálek , ale mířil do brankáře. O tři minuty později vytlačil domácí brankář Šulc Kašajíkovu střelu na roh. Následující roh se odrazil k Michálkovi a jeho střelu zastavila až síť domácí branky – 0:1.

Po změně stran domácí přidali na obrátkách a získali převahu. Odražený míč po rohovém kopu napálil Pleva, ale jeho bomba skončila těsně vedle. V 73. min. viděl druhou žlutou hostující Kašajík a šel pod sprchy. V 80. min. váhala Jaroměř s rozehrávkou, k míči se dostal Šulc a z dvaceti metrů vypálil těsně vedle. Chvíli na to nastřelil Šulc břevno. V 87. min. poslal Hrobský do otevřené domácí obrany Škodu a ten zprava našel před brankou Svatoše.

Jeho střela z jedné ale trefila jen brankáře. V nastaveném čase si na dlouhý míč do vápna naběhl domácí Mejsnar a hlavou usměrnil míč do branky.
Sestava Jaroměře: Schejbal – Hrobský, Svoboda, Huňák – Kučera, Hořínek, Michálek, Kašajík, Fišer (84. Krejsa) – Škoda, Svatoš (89. Horák).
Další výsledky: Roudnice – Sobotka 3:1, Třebechovice – Libčany 2:3, Janské Lázně – Kostelec nad Orlicí 2:2, Dvůr Králové nad Labem B – Opočno 1:3, Slavia HK – Černilov 2:1.

I. B TŘÍDA
Výsledky 22. kola: Malšovice – Borohrádek 3:3, Vamberk – Předměřice 2:3, Ohnišov – Provodov 0:2, Deštné – Č. Meziříčí 6:2, Loko HK – Probluz 3:3, N. Město – Albrechtice 1:1, Černíkovice – Dohalice 1:1.