Sokol Železnice – Sokol Stará Paka 5:2 (1:1)

Domácí šli poměrně rychle do vedení, když v 7. minutě prostřelil Mareček z úhlu Richtera, poté ale začali hrát příliš komplikovaně a utápěli se v nepřesnostech, čehož využívali techničtější hosté k rychlým protiútokům. Zasloužené vyrovnání přišlo pět minut před přestávkou, kdy se po Luňákově přihrávce trefil z hranice vápna Kužel.

Druhé dějství začalo náporem domácích, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí a v 54. minutě měli ke třem bodům opět blíže – rohový kop Procházky poslal hlavou do sítě Pankrác. Jenže vedení Železnice nemělo dlouhého trvání – už v 57. minutě do té doby nejlepší hráč na hřišti Luňák prošel důrazně do vápna a nadvakrát překonal Kracíka. Hosté byli do těchto chvil naprosto vyrovnaným soupeřem, v závěru ale v obranné fázi naprosto propadli. Domácí šli do vedení opět v 74. minutě – po nejhezčí akci utkání – Pažout ideálně přihrál do vápna Pankrácovi a ten chladnokrevně překonal Richtera potřetí. Zbylé dvě branky byly jako přes kopírák – po centrech Jíny resp. Procházky z levé strany hlavičkoval do sítě Martin Pankrác a stanovil na konečných 5:2. Pro hosty je výše porážky krutá – o moc horší nebyli.

Fakta – branky: Pankrác 4, Mareček – Kužel, Luňák. Rozhodčí: M. Novák (Nová Paka). ŽK: 3:3. Železnice: Kracík – Kahún, Jína, Nožička (88. Smetana), M. Daniš (66. Bambušek) – Mareček, Pažout (88. Jahoda), Splítek, Dittrich – Procházka, Pankrác. Stará Paka: Richter – Pakosta, Šperk, Košťál, Kousal – Blažek, Bark, Pospíšil, Brendl (46. Grof) – Kužel, Luňák. (pk)