Ten mužstvo převzal po odstoupivším Pavlu Matějkovi. Kolem týmu panovala pozitivní nálada. Trénink probíhal za drobného sněžení, což je v tomto zimním období zatím věc nevídaná. Na samém začátku proběhlo seznámení hráčů s programem zimní přípravy a se všemi věcmi, které mohou v tomto období očekávat. V sobotu 25. ledna startuje již tradiční zimní turnaj v Chudonicích, v jehož prvním utkání Hořice změří síly s účastníkem krajského přeboru Chlumcem nad Cidlinou. Zápas začíná v 11.45 hodin.

Mužstvo Jiskry chce i v tomto těžkém období stavět na vlastních hráčích a odchovancích. Změna v kádru mužstva před začátkem zimní přípravy se udála v podobě ukončení hostování bratrů Jana a Davida Lacinových, kteří jsou hráči klubu FC Hradec Králové. Jinak zůstává mužstvo pohromadě.

V následujících dnech bude nutné tvrdě pracovat a udělat maximum pro to, aby se zlepšilo fungování mužstva a v návaznosti na to také samozřejmě postavení v tabulce. První mistrovský zápas odehraje 16. března se Slavií Hradec Králové.⋌(dopa)