Hradecké béčko doma podlehlo Jablonci B, který se celou sezonu pohybuje na úplné špici tabulky třetí nejvyšší soutěže. O patro níž Náchod zavítal na trávník Kolína, již jistého vítěze a postupujícího celku do ČFL. Outsider favorita trápil až do konce a dokonce nebyl daleko od překvapivého bodového zisku.

ČFL – SKUPINA B

Hradec Králové B – Jablonec B 0:2. Fakta – branky: 14. Ali – Abubakar, 70. Daníček. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 1:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Hradec Králové B: Čábelka – Hlaváč, Hruška, Kadrmas – Březák (77. Zámečník), Mahr, Kosař, Kutík (64. Locker) – Jurčenko (64. Baloun), M. Šípek (29. J. Jonáš), Hájek.

Pardubice B – Teplice B 1:1. Fakta – branky: 24. Huf – 73. T. Vachoušek. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 2:0. Diváci: 175. Poločas: 1:0. Pardubice B: Boháč – Halász, Jeřábek, Hanč, Sychra (68. Miláček) – Jarkovský – Sedláček, Vít, Štichauer, Mareš – Huf.

Ústí nad Orlicí – Liberec B 2:1. Fakta – branky: 41. Tichý, 68. Hapal z pen. – 58. Polyák z pen. Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 1:2. Diváci: 155. Poločas: 1:0. Ústí nad Orlicí: Šmíd – Souček (90. + 1. Šafránek), Koukola, Lněnička, Langer – Špatenka, Hapal (84. Vošlajer), Grygar, Petrjánoš (62. Vácha) – Tichý (90. + 1. Mayer), Anih (84. Onije).

Další výsledky 30. kola: Zbuzany – Velvary 1:1, Přepeře – Mladá Boleslav B 6:1, Zápy – Brozany 1:1, Chlumec nad Cidlinou – Bohemians Praha B (utkání se hraje ve středu 8. června od 17.30 hodin), Živanice – Dukla Praha B (utkání se hraje v sobotu 18. června od 10.15 hodin).

Načítám tabulku ...
Souboj Náchoda na hřišti Kolína nabídl řadu zajímavých momentů a hlavně i vyrovnanou koncovku. V ní měli více štěstí domácí fotbalisté, kteří vyhráli 2:1.
Mission impossible málem skončila překvapením. Favorit nakonec udeřil ve finiši

DIVIZE – SKUPINA C

Kolín – Náchod 2:1. Fakta – branky: 11. Vondráček, 84. P. Čapek – 45. Ansorge. Rozhodčí: Milner. Bez karet. Diváci: 160. Poločas: 1:1. Náchod: Hladík – Simon (59. J. Čejchan), Podolník, Kabeláč, Punar (69. Doucek) – Světlík (69. Balcar), Petřík, A. Čejchan (46. Vančák), Ansorge (77. Melichar) – Rojšl, Malý.