DUEL O PŮLMISTRA
A právě v posledním podzimním kole byl sehrán zápas o prvenství mezi domácími Dětenicemi a hosty z Kopidlna, který skončil nerozhodně 1:1 a bod navíc po vítězných penaltách získali domácí.

„V utkání o podzimního krále začala obě mužstva opatrně a čekala, co předvede soupeř. Vše podstatné se odehrálo na začátku druhého poločasu. Hosté zahrávali trestný kop, který směřoval do šestnáctky, kde ho nešťastně tečoval domácí hráč – 0:1. Dá se říci, že z protiútoku se situace opakovala. K trestnému kopu ze střední vzdálenosti se postavil domácí Dolejš a hostujícímu brankáři nedal šanci. Hra byla oboustranně neurovnaná, bez delší kombinace.

I v této části zápasu si domácí vytvořili více šancí. Dokonce se jim podařilo vstřelit gól, ale míč směřující do branky ještě tečoval hráč v postavení mimo hru, takže nemohl být uznán. V penaltovém rozstřelu se podařilo domácím proměnit všechny pokutové kopy a získali tak prémiový bod navíc. Podzimním králem se tedy stalo o skóre Kopidlno B," komentoval šlágr závěrečného dějství okresní soutěže Michal Bobek, vedoucí Dětenic.

O bod zpět, na třetím místě, je rezerva Železnice. Pod prvními třemi celky tabulky jsou na čtvrtém místě, již se ztrátou šesti bodů na čelo, Robousy.
Poslední dvě příčky dělí už velký bodový odstup. Předposlední Žeretice ztrácí devět bodů na devátý Miletín B a Podhradí B v dosavadním průběhu soutěže nezískalo ani bod při vysoce pasivním skóre 11:60.