KRAJSKÝ PŘEBOR

Okresní derby se odehrálo v Lázních Bělohradě. Tam domácí fotbalisté přivítali Jičín. A hrálo se z pohledu domácích o hodně, když stále bojují o sestup. Dlouhou dobu to vypadalo, že si výhru 1:0 z Bělohradu odveze Jičín, když až do 91. minuty vedl, jenže už v nastaveném čase srovnal Horáček. Pokutové kopy zvládl lépe Jičín, když v nich zvítězil 3:0 a zajistil si druhý bod.

Další namočený tým v sestupovém pásmu Hořice přivítaly na Gothardě Třebeš. Už ve 13. minutě poslal do vedení důležitým gólem Jiskru Nečesaný, jenže Třebši se podařilo vyrovnat a nakonec se po remíze 1:1 radovala z výhry 4:3 na penalty. Hořice a Bělohrad mají shodně 28 bodů a o záchranu budou bojovat až do konce.

I. A TŘÍDA

Jediný okresní zástupce v I. A třídě Sobotka dokázala doma přehrát Úpici a dál se pere o první místo.

Proti Úpici se znovu prosadil Jakub Taneček, který zaznamenal dvě branky a při výhře svého týmu 3:2 byl rozdílovým hráčem.

Díky další výhře má Sobotka na svém kontě 61 bodů.

OKRESNÍ PŘEBOR

Okresnímu přeboru dál neohroženě vládne Kopidlno, které si tentokrát s chutí zastřílelo v Libáni, kde se radovalo z výhry 7:1. Hattrick v utkání zaznamenal Janáček. Kopidlno má po další jasné výhře v čele tabulky už téměř nedostižný patnáctibodový náskok na rezervu Hořic. Ta nedokázala přehrát předposlední Lužany, když utkání skončilo remízou 3:3. Nakonec přece jen favorit bral výhru v pokutových kopech.