MFK Trutnov – SK Jičín 2:1 (1:1). V bouřlivé atmosféře trutnovského stadionu hostům opět vyšel vstup do utkání. V 7. minutě centroval do vápna M. Miler, brankář domácích míč neudržel a pohotový J. Vích ho zasunul do prázdné branky. Domácí vyrovnali v 17. minutě zápasu, kdy se jim povedl rychlý únik po jejich pravé straně a po ukázkové přihrávce do vápna nebylo pro J. Čecha problém uklidit míč do Pušovy sítě. Po tomto gólu se převaha přestěhovala na kopačky hráčů Trutnova, kteří působili fotbalovějším dojmem a vytvořili si i více brankových šancí.

Druhá část zápasu se odehrávala převážně ve středu hřiště, za zmínku stojí velká šance J. Vícha, který sám na vápně zkoušel hlavičkou přehodit vyběhnutého brankáře domácích, ten však včas zareagoval a balón chytil. V situaci, kdy už Jičínští pomalu pomýšleli na zisk jednoho bodu, přišel zbytečný rohový kop soupeře, který hosté odvrátili jen k M. Křížovicovi, jenž se štěstím prostřelil brankáře. Puše. Při závěrečné snaze hostů o vyrovnání přišel rohový kop a do vápna Trutnova šel i brankář M. Puš.

Po jeho zahrání a následném faulu na hranici vápna byl odpískán trestný kop. K tomu se postavil střídající R. Samko, míč však skončil jen na vyběhnuté obranné zdi soupeře. Tím zápas skončil. Domácím patří blahopřání k zisku tří bodů, rozhodčím poděkování za kvalitní výkon. A již dnes zveme diváky na další mistrovský zápas, kdy v sobotu od 17.00 přijede vedoucí mužstvo KP Libčany.

SK Jičín: Puš – Gaubmann, Řeháček, Ulvr, Drusan – Vích, Škopán, Jezbera (60. Pluhař), Bucek – Miler (87. Samko), Vacek. Trenéři Mikolášek a Matějka. ⋌(jm)