Ve výsledcích
SK Češov – FK Lázně Bělohrad/Pecka B 0:3 (0:1). Branky: Voříšek, Kraus, Pivoňka. Domácí nedokázali zopakovat nadšený výkon z minulého týdne a zaslouženě prohráli.

SKP Valdice – TJ Sokol Lužany 2:1 (1:1). Branky: Vilímek, Repka – Kryl. Pod Zebínem vidělo šedesát diváků vyrovnaný duel, rozhodnutí přišlo v 60. minutě po hlavičce Repky.

SK Miletín – Sokol Jičíněves 3:1 (2:0). Branky: Němeček, Pulpán, Bartoníček – Pospíšil. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:3. Diváků: 120. Lídr tabulky po celý zápas hru kontroloval. Po třech gólech ve Žlunicích přidal Němeček v sobotu další.

SK Hošek Robousy – Sokol Železnice 1:1 (1:1). Branky: M. Kaláb – J. Zachoval. Hosté i počtvrté na jaře vedli, ale ještě do přestávky o něj přišli. Fotbal s množstvím chyb a nepřesností na obou stranách.

TJ Kopidlno B – Třešňový květ Žlunice 2:1 (1:1). Branky: Zikmund, Zedek – Fiala. Rozhodčí: Stejskal – Jiřička, Mokošín. ČK: 0:1 (Pižl). Diváků: 100. Vyrovnaný zápas, ve kterém šťastnější byli nakonec domácí.

Jiskra Hořice B – FC Žeretice 7:2 (5:1). Branky: Skalský 4, Stuchlík, Brant, Košťál – Bergman, Sklenář. Rozhodčí: Medlík – Šamko, Soukup, bez karet. Diváků: 120. Zasloužené vítězství domácích nad posledním celkem tabulky. Již od prvních minut bylo jasné, kdo bude mít v zápase navrch. V úvodní patnáctiminutovce vstřelili tři branky a bylo rozhodnuto. Hořickým se tak povedlo soupeři oplatit podzimní porážku, kde střelecky selhali.
Sokol Chomutice – Podskalan Podhradí 4:1 (1:1). Branky: Huráň a D. Jezbera po 2 – Zelinger. Výborné utkání, které muselo diváky pobavit. Oba celky předváděly rychlý útočný fotbal, domácí jsou na jaře stoprocentní – tentokrát ale poprvé nevsítili pět branek. Pokud by hosté proměnili vyložené příležitosti, mohlo utkání skončit i 4:4…

1. SK Miletín ⋌ 16 1 1 76:20 49
2. Sokol Chomutice ⋌12 2 4 54:19 38
3. SK Hošek Robousy ⋌⋌ 10 5 3 31:18 35
4. Kopidlno B ⋌ 9 3 6 36:30 30
5. SKP Valdice ⋌9 2 7 37:38 29
6. Bělohrad – Pecka B ⋌8 3 7 43:40 27
7. Sokol Železnice ⋌ 7 6 5 41:40 27
8. Podskalan Podhradí ⋌ 8 3 7 35:35 27