Krajský přebor
Slovan Broumov – SK Jičín 1:1 (1:1), PK: 3:2. Jičínští začali utkání aktivně a již ve čtvrté minutě se z úhlu dostal před Drahoráda Chramovský, ale před prázdnou branku mu nikdo nenaběhl. O minutu později se tentýž hráč dostal do další šance, ale střílel těsně vedle. Domácí se osmělili a hrozili hlavně centry do pokutového území. V deváté minutě po trestném kopu z pětatřiceti metrů hlavičkoval v malém vápně Beran a míč skončil v jičínské brance – 1:0! Vyrovnání přišlo v 16. minutě, kdy unikl po pravé straně Kocourek, tvrdě vystřelil, brankář střelu vyrazil k osamocenému Beranovi, který k překvapení všech střílel na vlastní branku a svým druhým gólem v utkání srovnal na 1:1! Ve 20. minutě po nejistém odkopu domácího brankáře minula střela Materny jen těsně branku domácích. Broumovští stále častěji ohrožovali Pušovu branku, ten ale odolával.

Ve 34. min. prošel přes tři hráče Voldán, ale branku nedal. Tentýž hráč pálil ve 41. min. z hranice velkého vápna těsně nad. Ve druhém poločase byla převaha domácích znatelná, hostující hráči postrádali bojovnost a přesnost. V 77. min. se nechal zbytečně vyloučit domácí Panny, ale domácí to nijak neoslabilo, pokračovali v tlaku a chtěli utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Náznaky šancí Jičína končily většinou na nepřesné přihrávce. Utkání tak dospělo do penaltového rozstřelu, kde hosté rovněž selhali. Domácí tak zvítězili na pokutové kopy 3:2 a připsali si dva body. Objektivně však výkon Jičínských za více bodů nestál. Utkání dobře zvládla trojice rozhodčích, která hlavně ve druhém poločase nepodlehla tlaku domácích diváků.

Fakta: Branky: 10. Beran – 16. Beran (vlastní). SK Jičín: Puš – Materna, L. Haken, Ulvr, T. Veg – Miler (27. Voldán), Mikolášek – Kocourek, Vacek (85. Horáček), Drusan – Chramovský. Rozhodčí – M. Hlaváč. Diváci: 230.

Miroslav Jeník, trenér Jičína: „Bod je pro nás ještě milosrdný, neboť jsme kromě úvodních patnácti minut zaostávali za domácími v bojovnosti, nasazení, pohybu, fotbalovosti, prohrávali osobní souboje – zkrátka ve všem, co k úspěchu patří. Jsem z výkonu svého mužstva velmi zklamán. Jediný, koho mohu pochválit, je trojice rozhodčích.

Jindřich Kitler, trenér Broumova: „Toto utkání bylo z našeho pohledu zodpovědné po všech stránkách. Škoda jen, že jsme nedali gól navíc. Musím pochválit celé mužstvo. Proti velmi kvalitnímu soupeři si vítězství moc cením."

1. A třída
TJ Jiskra Hořice – Sokol Nepolisy 2:1 (1:1). Fakta: Branky: 32. Skalský, 62. Pour – 33. Lihan. TJ Jiskra Hořice: Žižka – Šeda, Lacina (68. Stuchlík), D. Palm, Vávra – Nečesaný, Rozsévač (46. Kulhánek), Melaga (62. Melichar), Šedivý (55. Kuneš) – D. Pour, Skalský. Diváci: 330.

Josef Vydra, vedoucí mužstva Hořic: „Vydřené vítězství, které má svou cenu. V prvním poločase se střídaly šance na obou stranách. Po naší vedoucí brance v druhém poločase se hosté tlačili za vyrovnáním a my měli několik příležitostí z brejků výsledek pojistit. Nedařilo se však v koncovce, a tak jsme se o body strachovali až do konce. Kazem na vítězství je další zraněný hráč, kterých máme po dvou kolech již pět."

1. B třída, skupina A
FK Kopidlno – Lokomotiva HK 2:2 (0:1), PK: 3:1. Fakta: Branky: 54. Machačný, 66. Poutník – 39. vlastní, 70. Borovský. FK Kopidlno: Kovář – Geršl (67. Malý), Hnát, V. Dyčenko, L. Komárek (72. Janáček) – J. Dřímal (62. P. Zedek), Černovský, Machačný, P. Berounský (77. Havelka) – Poutník, T. Klaban.

Miloslav Havelka, trenér Kopidlna: „Pokud bychom hráli svůj styl hry, tedy pohledný kombinační fotbal, soupeři s výškovou převahou nenabídli standardní situace, využili šancí a jeden gól soupeři nedarovali, nemohli bychom prohrát. Penaltový rozstřel byl bonus pro diváky, kteří s nadšením a aplausem sledovali výkon našeho mladičkého brankáře."

Sobotní duel 1. B třídy: Baník Žacléř – SK Jičín B 2:1 (2:0). Fakta: Branka: 54. P. Horáček. SK Jičín B: Mauer – Krykorka, Jeník, Šaroun, Bryscejn – Nálevka (80. Čeřovský), Janda (49. Kadlec), V. Horáček, Kirschner – Míka, P. Horáček

Roman Mikolášek, trenér SK Jičín B: „Domácí zaslouženě vyhráli první poločas o dvě branky. Nám lépe vyšel poločas druhý, kdy jsme si začali vytvářet šance, proměnili jsme však jednu. Důležité je, že se nám daří zapracovat další hráče z dorostu, kteří nezklamali. Vítězství domácích je zasloužené, v závěru utkání nás podržel dobře chytající gólman.