Krajský přebor: Jiskra Hořice – Slovan Broumov 1:0 (0:0). Fakta: Branka: 69. Melichar. Hořice: Žižka – Šeda (46. Vodnárek), D. Palm, Ruml, Tomáš – P. Palm (46. P. Kuneš), Rubeš (53. J. Kuneš), D. Pour (60. Skalský), Nečesaný – Vávra (46. Kolovrátník), Melichar. Broumov: Drahorád – O. Gago, Schubert, Michálek – Šimon, Svoboda (89. Frydrych), Wilke, Štejnar – Hanzlík, M. Gago (75. Farkaš), Bureš (46. Rolník).

Josef Vydra, vedoucí mužstva Hořic: „Výhra je velice cenná, ale více než šťastná. Musíme objektivně přiznat, že Broumov byl v poli lepší, ale chybí mu finální fáze. Náš výkon byl velmi nervózní a odehráli jsme nejhorší zápas v sezóně. Druhý poločas jsme alespoň odmakali a se štěstím získali důležité tři body."

Jindřich Kitler, renér Broumova: „Co nám je platné, že jsme byli po celý zápas lepším týmem. Když nedáme branku, nemůžeme vyhrát. Pořád hráčům věříme, že se to už prolomí v dalším zápase."

TJ Červený Kostelec – SK Jičín 3:0 (3:0). Fakta: Branky: 16. a 28. D. Hlava, 31. Koval. Červený Kostelec: Kobos – Škoda (74. Čáp), Bárta, Havlíček, Hlava L., Hlava D., Štelzig, Koval Barták, Martínek, Petrů (46. Hundák). Jičín: Puš – Materna, Ulvr, Khun (56. Horáček), Nálevka (64. Knížek), Miler, Kraus (82. Sajdl), Mészároš, Veg, Mika, Jeník.

Josef Macek, vedoucí mužstva domácích: „V souboji a čelo tabulky jsme přivítali omlazený tým Jičína. Tentokrát se náš gólový stroj rozjel pomaleji, branky jsme vsítili v 16. a 28. minutě D. Hlavou, ve 31. upravil po přihrávce D. Hlavy na 3:0 Koval. Do druhého poločasu obě mužstva vstoupila opatrněji, hra byla místy neurovnaná a v klidu jsme si zápas pohlídali."

Miroslav Jeník, trenér Jičína: „Provází nás velká marodka, a tak jsme věděli, že nás čeká horká půda a těžký zápas. To domácí svou fotbalovou kvalitou potvrdili. Přesto si myslím, že jsme mohli obdrženým brankám lépe čelit, především tam byl malý důraz ve velkém vápně. Kostelec ale vyhrál zaslouženě, jen škoda, že jsme aspoň jeden gól nedali, protože si myslím, že jsme si ho zasloužili."

FK Kostelec n. O. – TJ Lázně Bělohrad 3:0 (1:0). Fakta: Branky: 24. Říha, 57. Švandrlík, 83. Kaplan. Kostelec n. O.: Rolejček – Krupka, Řehák, Kaplan, Šrámek – Říha (76. Kvasnička), Plocek (82. Marek), Klapal, Klouda (80. Cvejn) – Hašek (87. Hochmann), Švandrlík (87. Kozel T.). Lázně Bělohrad: Gall – Hrnčíř, Zejfart, Černý, Berger, Wagenknecht, Šrám, Kazda, Lánský – Holomba (87. Šorm), Odvárko.

Pavel Krupka, renér domácích: „Podali jsme opět zodpovědný výkon. Cením si toho, že jsme kvalitního soupeře pustili za celé utkání do jediné šance. Trpělivě jsme čekali na chybu soupeře a mimo tří branek mohli ještě minimálně čtyřikrát skórovat do otevřené obrany."

Oldřich Velich, trenér Lázní Bělohradu: „ Dívám se ze tří metrů na úmyslný faul loktem na našeho hráče, na záznamu je to jasně vidět, ale dozvídám se, že to vlastně tak vůbec nebylo! Ne, že to nebylo vidět, prý to prostě tak nebylo! Takže já a kamera jsme vlastně lháři a vymýšlíme si! To je, bohužel, jeden z mnoha příkladů stavu českého fotbalu, kterého jsem součástí, protože mám fotbal rád… Smutné a šílené dohromady."

1. A třída: SK Sobotka – MFK Trutnov B 0:1 (0:0). Fakta: Branka: Doubic. Sobotka: Chrpa – Pavlíček, Klečal, Bárta, Juriga – Přikryl, Men, Knobloch, Topič (65. Kubišta) – Taneček, Wojcik.

Ladislav Štrobl, trenér Sobotky: „V utkání jsme toho moc nepředvedli, hosté byli lepším týmem a branku si zasloužili. Přejeme brzké uzdravení hostujícímu gólmanovi."