SK Jičín – TJ Červený Kostelec 6:2 (4:0). Domácí byli od úvodní minuty lepším mužstvem. Hned při své první brankové příležitosti šli do vedení. V 7. minutě přesně nacentroval z trestného kopu Samko, Malý doklepl a bylo to 1:0.
Ve 23. minutě prošel Červenka individuálně středem hřiště, umístil přesně k tyči a bylo to 2:0. Další útoky se valily na hostující svatyni. Ve 27. minutě po faulu na Rejhu proměnil penaltu Samko a zvýšil na 3:0. Skóre poločasu uzavřel opět z penalty ve 33. minutě Samko a znovu po faulu na dravého Rejhu. Ten šel ve 42. minutě sám od půlící čáry, ale nezakončil. Hosté se k vážnější příležitosti dostali až ve 44. minutě, Puš v brance Jičína skvěle likvidoval. Za výkon v prvním poločase si domácí zaslouží podtrženou jedničku.

Začátek

Úvod druhého dějství patřil hostům. V 57. minutě snížil Kocián a Červený Kostelec přece jen zvedl hlavu. Na rozjeté domácí to ale v sobotu nestačilo. V 67. minutě po spolupráci s Topičem zvýšil Chvalina na 5:1. O minutu později odpověděl znovu hostující Kocián a změnil skóre na 5:2. Poslední slovo měli opět Jičínští. V 87. minutě upravil Topič (konečně také útočník) na konečných 6:2 pro domácí. Takový výsledek by před utkáním asi nikdo netipoval. Jičín vyhrál zaslouženě, byl lepší ve všech činnostech a stále je neporaženým mužstvem jara.

Fakta z utkání

Branky: Samko 2 (obě z penalty), Malý, Červenka, Chvalina, Topič – Kocián 2. Rozhodčí: Josef Kubišta (Kosičky). ŽK: 3:2. Rohy: 5:3. Diváků: 250.
SK Jičín: Puš – Malý, Klička (75. Portyš), Chvalina, Vejvoda (70. Řeháček) – Mikolášek, Samko, Gaubman (67. Petrovický), Červenka – Topič, Rejha. Trenéři Mikolášek, Matějka. K příštímu utkání zajíždí Jičín v sobotu do Žacléře, kde soupeřem bude předposlední Baník.