O jejich prvenství nebylo vůbec pochyb, i když jednou klopýtli, procházeli celou soutěží suverénně a svým soupeřům dávali pořádné příděly. Po dvaadvaceti odehraných kolech mají na svém kontě 66 bodů a vysoce aktivní skóre 209:10!
V sobotu rozstříleli Sokol Chomutice 19:0 (8:0), když skórovali Kumstát 6, Men 5, Bárta 4, Kolařík 2, Mikulecký, Klečal. Svěřenci trenéra Aleše Skalického a vedoucího družstva Michala Mikuleckého tak mohli převzít z rukou místopředsedy OFS Jana Šotka zlaté medaile a diplom jako důkaz prvenství. A radost byla veliká, nechybělo ani dětské „šampáňo“, potlesk příznivců i rodičů.
Spokojen byl i prezident fotbalového klubu Václav Ort. „Je to úspěch, kterého si vážíme, mládežnický fotbal se nám daří, horší to je s muži“, poznamenal. Stejného názoru je i další dlouholetý obětavý sobotecký funkcionář Ladislav Jirků. To se také potvrdilo i po utkání mužů 1. B třídy, v němž domácí podlehli vedoucím Kosičkám 2:3 a hodně si zkomplikovali závěr sezony. Sobotečtí v létě oslaví 75 let fotbalu, a tak každý úspěch je cenný.