Rezerva blízko sestupu...

HRADEC KRÁLOVÉ - ČFL: Posílené hradecké béčko podlehlo Příbrami a kleslo na předposlední místo

11.6.2007

Hradec Králové B : Marila Příbram B 0 : 3Foto: DENÍK/David Taneček

FC Hradec Králové B – FK Příbram B 0:3

Diváci se dočkali první gólové příležitosti v 15. min., kdy střelu Řezníčka stačil brankář Lindr vyrazit k nohám nabíhajícího Tarczala, ale ten v jasné šanci poslal míč vedle. Z protiútoku vypálil z vápna Duchnič, ale brankář Paleček vyrazil jeho střelu na roh. Rezerva Marily mohla jít v závěru poločasu do vedení, když trestný kop Řezníčka skončil na břevně Lindrovy branky.
Do druhé půle vstoupili hradečtí fotbalisté aktivně a v 51. min. mnoho nechybělo, aby se ujali vedení. Po závaru před Palečkovou brankou zahrál jeden z obránců hostí rukou, rozhodčí však penaltu nenařídil. Vzápětí hlavičku Semeráka zneškodníl Paleček. V 63. min. uhodilo na druhé straně, když Milutinovič orazítkoval tyč a odražený míč vrátil do sítě Ševr. O pět minut později prošel obranou Řezníček a překonal Lindra podruhé. V 75. min. dorážku Ferčáka z blízkosti Paleček zázračně vyrazil a v 80. min. dopili „votroci“ kalich hořkosti až do dna po střele Řezníčka.
 Fakta – branky: 63. Ševr, 68. a 80. Řezníček. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 0:1. Diváků 110. Poločas 0:0. FC Hradec B: Lindr – Kaplan, Hrmo, Ferčák, Špidlen (32. J. Dvořák) – Poděbradský, Přibyl, Šmarda, Pacák – Semerák (75. Sedlák), Duchnič (58. Hašler). Marila Příbram B: Paleček – Partika (58. Kuchyňka), Nohýnek, Štochl, Velas – Tarczal, Doležal, Ševr, Pilík (80. Škácha) – Řezníček, Milutinovič (85. Tošovský).

(js)

FK Náchod–Deštné – SK Slovan Varnsdorf 2:3

Po rušném týdnu vyběhli v sobotu bez pětice Hudec, Kaplan, Kopecký, Moník a Hájek k poslednímu domácímu utkání letošního ročníku ČFL hráči FK Náchod – Deštné.
Do první vážnější akce se dostali hosté, Jordákův pokus však v 10. min. vytěsnil Kobos na roh. Ve 20. min. nejdříve na druhé straně neuspěl Merganc, chvíli nato však po přesném centru Nejmana poslal domácí do vedení hlavičkující Zdeňka. Tento stav pak vydržel až do poločasu. Po změně stran nejdříve parádně trefil šibenici ve 48. min. hostující Vrabec, aby v 54. min. otočil skóre varnsdorfský Jordák, jehož střela zapadla přesně k levé Kobosově tyči. Za dalších devět minut se měnilo skóre opět. Faul na Martina Mergance posoudil sudí Navara nedovoleně a Kilevník z penalty vyrovnal na 2:2. Pět minut nato vyhořel tváří v tvář hostujícímu gólmanovi kanonýr Merganc. Poslední slovo tak měl varnsdorfský Jordák, který si lobem smlsnul na Kobosovi a uzavřel na konečných 2:3.

Fakta – branky: 23. Zdeňka, 63. Kilevník z pen. – 54 a 75. Jordák, 48. Vrabec. Rozhodčí: Navara. ŽK: 3:0. Diváků: 250. Poločas: 1:0. FK Náchod – Deštné: Kobos – Kalmán, Zdeňka, Gross, Zelený – Jirman, Kilevník, Nejman, Šimon (70. Umlauf) – Merganc, Hubička. SK Slovan Varnsdorf: Macháček – Zachariáš, Svojtka (78. Vaško), Vrabec, Čapek – Křemen, Jakubovič, Grubhoffer, Parys (46. Svoboda) – Jordák, Fikejz (46. Mach).

(mr)

11.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 17 500 Kč Pomocní skladníci Skladník - prac. Hořice v Podkrkonoší. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Průmyslová č.p. 1128, Hořice v Podkrkonoší., Hledáme šikovného pracovníka do výrobní haly v Hořicích v Podkrkonoší na pozici skladníka. , Jednosměnný provoz bez sobot a nedělí., Požadujeme:, - trestní bezúhonnost , - manuální a fyzickou zdatnost, - zodpovědnost za svěřené zboží ve skladu, - jednosměnný provoz bez sobot a nedělí, Nástup na hlavní pracovní poměr, možný ihned, mzda od 17.500 Kč. , Zájemci pište na: personalni@olpran.cz.. Pracoviště: O l p r a n spol. s r. o. - prac., Průmyslová, č.p. 1128, 508 01 Hořice v Podkrkonoší. Informace: Ivana Ševčíková, . Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 18 000 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/-KA - HOŘICE. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRODAVAČ/-KA - pracoviště Hořice, V případě zájmu kontaktujte p. Karáska Martina na emailové adrese: karasek@musp.cz nebo telefonním čísle : 724 578 621, Požadujeme: , Praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, Nabízíme:, Dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, nástup možný ihned., Náplň práce:, Příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny, Zaměstnanecké výhody:, Stravenky 70,- Kč, bonusy, Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - hořice, Aloise Jilemnického, č.p. 2138, 508 01 Hořice v Podkrkonoší. Informace: Martin Karásek, +420 724 578 621. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ, V případě zájmu pište na e-mail: kubraswork@seznam.cz., Požadujeme: manuální zručnost, zdravotní způsobilost., Náplň práce: montování a sestavování kondenzátorů., Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.. Pracoviště: Kubras work s.r.o. - pracoviště jičín - hydra, Průmyslová, č.p. 1110, 506 01 Jičín 1. Informace: Helena Bradáčová, +420 792 338 170. Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 20 000 Kč Dopravní dispečeři DISPEČER/-ČKA SPEDIČNÍ DOPRAVY. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 59000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: 1. 13. Plat , 2. 14. Plat , 3. Stravenky , 4. Věrnostní dovolená , 5. Příplatek na dovolenou , 6. Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další, 7. Ovoce každé úterý dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden, 8. Každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy, 9. Individuální měsíční prémie ke mzdě, 10. Týmové měsíční prémie ke mzdě, 11. Vzdělání a profesní rozvoj, 12. Dárek ke svatbě / narození miminka. Pracoviště: Fee transport s.r.o.- pracoviště jičín, Křižíkova, č.p. 1099, 506 01 Jičín 1. Informace: Roman Botka, +420 602 177 278;232 000 260.

Kostelecký útočník Roman Zajíček (v bílém) běží proti gólmanovi Dobrušky Jaroslavu Klofandovi. V zápase 5. kola krajského přeboru vyhrál Kostelec nad Orlicí 4:0.