Na jaře stále bez porážky

JIČÍN - Od úvodní minuty mělo utkání vloženého kola 1. A třídy jednoznačný průběh. Domácí měli devadesát minut stálou převahu a množství šancí. Hosté pouze usilovně bránili, doufali alepsoň v zisk bodu.

11.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Při jejich způsobu hry to byla představa naivní. Za celých devadesát minut se přímou střelou netrefili mezi tyče soupeřovy branky.
SK Jičín – FC Avon Rudník 6:0 (1:0). Domácí byli aktivní, ale dlouho neskórovali. Až přišla 33. minuta. Malý prostrčil Chvalinovi a ještě loňský dorostenec zavěsil. Důležitá branka!
Druhý poločas soupeř úplně vyklidil pole. Ve 47. minutě po faulu na Topiče proměnil Samko penaltu a bylo to 2:0. Další útoky se valily na branku soupeře a domácí postupně zvyšovali skóre utkání. V 53. minutě utekl šikovně Topič po levé straně, přihrál před branku, kde byl dobře postavený Malý a ten nezaváhal – 3:0!

Prosadil se

V 56. minutě nenápadný, ale velice prospěšný záložník Gaubman zvýšil na 4:0. V dalších minutách se konečně (po třech zápasech) prosadil střelecky i útočník. Topič zvýšil na 5:0. Petra střelecký úspěch vyburcoval k další kanonýrské aktivitě, v 80. minutě dal poslední gól utkání a uzavřel na konečných 6:0 pro domácí. V 87. minutě mohl ještě skórovat Řada, ale hostující gólman byl proti.
Jičín na jaře ještě neprohrál, to je pozitivní. Postupují dva a mužstvo je stále ve hře. Čekají ho ale těžká utkání. Do konce soutěže zbývá sedm kol!
Fakta z utkání, branky: Topič 2, Chvalina, Samko (pen.), Gaubman, Malý. Rozhodčí: Milan Šmolka z Hradce Králové. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rohy: 12:0! SK Jičín: Puš – Malý, Klička, Chvalina (78. Krykorka), Vejvoda – Mikolášek (60. Řada), Samko, Gaubman, Červenka – Topič, Rejha. Trenéři Mikolášek, Matějka.
V neděli 13. května se mužstvo SK Jičín představí v Polici nad Metují, na hřišti pátého celku tabulky, ale příznivci fotbalu v okresním městě ochuzeni nebudou. V 17 hodin začíná derby 1. B třídy mezi jičínskou rezervou a Jiskrou Hořice.

11.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY, V případě zájmu kontaktujte pana Václava Beneše na emialové adrese: doprava@bemacz.cz nebo telefonním čísle: 777 753 130, Požadujeme:, ŘP skupiny CE, , praxe nejméně 3 roky podmínkou, , chuť pracovat, , výhradně Španělsko, stálá práce. Pracoviště: Václav beneš bema-mkd, 506 01 Jičín 1. Informace: Benešová, +420 777 753 130,777 753 131. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 18 000 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení Všeobecná sestra bez osvědčení. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: CZ-ISCO: 32211, VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ - pracoviště Jičín., Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín, nebo email: lenka.vycitalova@nemjc.cz, , Nabízíme: , - práci na akreditovaném pracovišti, - adekvátní pracovní a platové podmínky, - pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, - plný úvazek , - týden dovolené navíc, - podporu profesního růstu, vzdělávání, - možnost ubytování , - dotované stravování, - podporu při vyřízení veškeré dokumentace nutné pro vyřízení zaměstnanecké karty, podporu při zapracování, - vhodné i pro absolventy, , Požadavky:, - odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., místo vhodné i pro cizince s povolením k výkonu nelékařského povolání na území ČR na dobu určitou , - zdravotní způsobilost a bezúhonnost, - znalost ČJ , , DATUM NÁSTUPU dohodou, Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.. Pracoviště: Oblastní nemocnice jičín a.s. - interní odd., Bolzanova, č.p. 512, 506 01 Jičín 1. Informace: Lenka Vyčítalová, +420 493 582 227. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební zámečníci 14 200 Kč Stavební zámečníci STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE - pracoviště Nová Paka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14200 kč, mzda max. 18600 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK/-ICE - pracoviště Nová Paka, V případě zájmu pište na e-mail: kovstav@post.cz nebo volejte na tel.: 777 137 756 od PO-PÁ od 6:00 - 18:00., Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe v oboru stavebnictví vítána, kolektivní přístup., Nabízíme: možnost prémií., Vhodné i pro cizince na pracovní povolení.. Pracoviště: Kovstav s.r.o.- pracoviště nová paka, Harantova, č.p. 399, 509 01 Nová Paka. Informace: Vasyl Kharbaka, +420 777 137 756. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 15 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE, V případě zájmu kontaktujte paní Alenu Barkovou na emailové adrese:fakturace@ekolservis.cz nebo telefonicky na čísle: 736 114 214 (6.30 - 14.30 hod.), , , Požadavky:, pokročilé uživatelské znalosti MS Office,výhodou znalost účetního programu Pohoda , samostatnost , ekonomický rozhled, logické myšlení, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost , důslednost, flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, , Náplň práce: , vkládání dat do počítače, získávání a třídění potřebných dat , práce s databázovými programy, evidence a vyřizování korespondence,obsluha kopírovacích strojů,organizování návštěv,schůzek a porad, plnění operativních úkolů , zpracování dokladů, fakturace , výpočet a zpracování mzdové agendy, personalistika., , Zaměstnanecké výhody:, Příspěvek na dovolenou a další firemní benefity. Práce v příjemném kolektivu., , Nástup možný ihned nebo dohodou., Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.. Pracoviště: Ekolservis s.r.o., Svobody, č.p. 1921, 509 01 Nová Paka. Informace: Alena Barková, +420 736 114 214.

Lukáš Radil

Hrdina týdne v regionu: Radilův večer - gól a první hvězda zápasu

Extraliga házenkářů: HBC Ronal Jičín - HK FCC Město Lovosice.
10

Jičín konečně vyhrál! Lovosicím nedal šanci

V Jičíně byli oceněni nejlepší sportovci okresu

Jičínsko /FOTO/ - V krásném porotním sále jičínského zámku se v úterý 4. prosince uskutečnilo tradiční vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, trenérů a sportovních kolektivů za kalendářní rok 2018.

-

Pozor, pálí Huml! Jak blokovat střelu hvězdě?

Východní Čechy /NA VLASTNÍ KŮŽI/ - Hokejoví poctivci z toho udělali svébytnou disciplínu, ceněnou pomalu jak střílení gólů.

Judisté Jičína udrželi extraligu

Jičín - O uplynulém víkendu se uskutečnilo závěrečné extraligové kolo - baráž o postup či udržení se v extraligové soutěži pro rok 2019 v judu. Tělocvična jičínského Sportovního areálu přivítala extraligové celky Judoclub Liberec, SKP Judo Jičín a vítěze první ligy 2018, celek Judo Vysočina.