Před deseti lety, tedy při oslavách 80 let, dorazila do Chomutic stará garda pražské Sparty a tehdy se tamní stadionek slušně zaplnil fanoušky. „Zavítaly k nám zhruba čtyři stovky diváků. I proto doufáme, že by to mohlo být letos podobné. Přijedou se zase podívat jiní fanoušci než ti sparťanští. Slávistů je tady kolem taky docela dost,“ říká Milan Šubrt, kapitán chomutického mužstva a člen výboru klubu, který celou akci organizuje.

Sobotní oslavy budou probíhat po celý den. Již v 9 hodin je na programu dvojzápas starších přípravek, v 11 hodin odstartuje utkání dorostu Chomutice vs. Bílá Třemešná a ve 13.30 hodin proběhne oficiální zahájení oslav. Následně se od 14 hodin uskuteční duel starých gard TJ Sokol Chomutice vs. SK Javoran Chomutice. V 16.30 hodin bude mít výkop zlatý hřeb celého dne – střetnutí chomutických mužů proti bývalým hvězdám Slavie Praha.

close Program sobotních oslav. info Zdroj: oddíl zoom_in Program sobotních oslav.

Po sportovním zápolení přijde na řadu večerní zábava se skupinou Remake Revival, která začne úderem 19. hodiny. Vstupné na akci činí 100 korun, děti do 15 let mají vstup zdarma. Pro návštěvníky bude po celý den připraveno bohaté občerstvení a chybět nebude ani doprovodný program v podání ZŠ Chomutice. Celým dnem bude provázet moderátor DJ Tomáš Čáp.


Načítám tabulku ...