FK Lázně Bělohrad–Pecka B – Sokol Železnice 1:2 (1:2). Branky: Dolejš – Beránek 2. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:2. Diváků: 50. Po změně stran domácí soupeře tlačili, ale na gól ani bod nedosáhli.

TJ Sokol Lužany – TJ Kopidlno B 0:0. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváků: 50. Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí, ale branku nevstřelila, a tak se body dělily.

Sokol Chomutice – SK Podskalan Podhradí 2:1 (1:1). Branky: Huráň, Dědina – Voldán. Rozhodčí: Rejha. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváků: 80. Ve vyrovnaném zápase domácí rozhodli o svém vítězství až v druhé minutě prodloužení.

SK Miletín – SKP Valdice 6:0 (2:0). Branky: Krátký 3, Jukl, Nálevka, Horák. Rozhodčí: Horák, bez karet. Diváků: 80. Velmi slušně hrané utkání s jasným výsledkem.

Sokol Libuň – Jiskra Hořice B 3:3 (2:2). Branky: Hlavatý, Znášik (pen.), Přikryl – Šlambera 2 (jednou z pen.), V. Kulhánek. Rozhodčí: Kolumpek. ŽK: 0:3. Diváků: 50. Domácí neproměnili několik šancí, hosté je vyškolili z produktivity.

Třešňový květ Žlunice – FC VTJ Milíčeves 0:0. Rozhodčí: Horák. Diváků: 50.Kdo nedává góly, nevyhrává.

SK Hošek Robousy – Sokol Jičíněves 0:0. Rozhodčí: Malý. ŽK 3:5. Diváků: 48. Domácí svoji herní převahu nevyužili a za celý zápas nedokázali vstřelit branku. Pro hosty cenný bod. (jp)