Na městském stadionu v Jičíně se zítra odpoledne nejprve představí béčko mužů proti Mostku, výkop již ve 13.30. Potom už bude travnatá plocha patřit utkání krajského přeboru mužů SK Jičín – TJ Dvůr Králové B. Protože půjde o duel sedmého a posledního celku tabulky, patří k favoritům svěřenci Jaroslava Matějky a Romana Mikoláška.

Oba sobotní soupeři v posledních zápasech neuspěli, když Jičín prohrál v Libčanech a z města safari odvezla body po výhře 4:1 novobydžovská rezerva.  Na hřiště soupeře do České Skalice míří Jiskra Hořice. Nováček před týdnem na Gothardě zvládl důležité utkání. Pod vedením nového trenéra Pavla Matějky se týmu podařilo porazit Kratonohy a výhra 1:0 mužstvo jistě povzbudí do dalších kol, kdy se utká s celky ze spodních pater tabulky krajského přeboru.
Až v neděli vyběhnou na trávník v Bažantnici fotbalisté FK Lázně Bělohrad-Pecka (11. – 7 bodů), jejich soupeřem budou Libčany (3. – 19).

V I. B třídě, skupina A, je na programu jedno okresní derby. Zítra pod Humprechtem přivítá Sobotka Kopidlna. Do Staré Paky přijede Rudník. Miletín nastoupí v Novém Městě nad Metují a Libáň zamíří do Hostinného. Vše je na programu v sobotu.