Které týmy se poperou o titul?
Silnou čtyřku do závěrečných bojů vidím ve složení Německo, Anglie, Francie a Španělsko, černými koni turnaje by však mohly být i týmy Portugalska, Belgie, Dánska a Nizozemska. Zajímavé může být vystoupení Maďarska.

close Vladimír Blažej, trenér Železnice. info Zdroj: z klubu zoom_in Vladimír Blažej, trenér Železnice. Kdo z jednotlivců by mohl na Euru zazářit?
Podle mého názoru Kylian Mbappé, toho se velmi těžko dá uhlídat. Jinak si přeji, aby vylétly další hvězdičky typu Isco, pravidelně tvoří nové stálice Chorvatsko.

Jak by si mohl vést český výběr?
Pokud neselžeme s Gruzií, tak věřím, že uspějeme s Tureckem a výsledkem bude osmifinále. Pak už je to loterie, ve fotbale rozhodují centimetry, šťastné okamžiky a VAR. Pokud jste v play-off, není nic nemožné.

Co říkáte na nominaci kouče Haška? Chybí v ní někdo? Nebo je tam naopak někdo, kdo by tam být nemusel?
Diskuze se vedou o Jurečkovi, toho bych asi neopominul. Chybí trošku alternace leváků, přes nohu se vždy nehraje optimálně. Snažím se pochopit nominaci Adama Hložka, kde nerozhoduje úplně jeho aktuální výkonnost.

close Euro 2024 info Zdroj: UEFA zoom_in Euro 2024 Dobrou generaci fotbalistů mají sousední Slováci, jak by mohli dopadnout?
Slovákům vždy držím palce, generaci mají skutečně dobrou, ale rozhodující bude jejich emoční stránka. Myslím, že jejich největším soupeřem ve skupině bude Ukrajina, nicméně osmifinále v případě úspěchu s tímto protivníkem je asi jejich maximem. Ale jsem v jejich případě zdrženlivý.


Načítám tabulku ...