SK Libčany - Jiskra Hořice 4:1 (2:0). Domácí zahájili velkým náporem a v prvních deseti minutách musel Žižka zasahovat dvakrát po střelách Bíny a jednou proti Černému. Po této střele se kopal rohový kop a došlo ke skrumáži před hořickou brankou, kdy se míč několikrát domácí snažili dotlačit do soupeřovy branky. Jejich snažení ukončil pomezní Nývlt odmáváním branky.

Zdali byl míč za brankovou čárou těžko soudit, ale hráči se dušovali, že ne. Ve 29. minutě se nepodařilo Žižkovi vyboxovat centrovaný míč dostatečně daleko a Kučera ho hlavou přehodil na 2:0.

Druhý poločas začal krásným centrem Ujce na Bínu a ten hlavou definitivně zhasl hořické naděje 3:0. Potom domácí trochu polevili a začaly přicházet šance Hořic. V 50. minutě byl v nadějné pozici Palm včas vyběhnutý Tošovský míč vyrazil.

V 53. minutě dobře prošel Rubeš a jeho pokusu o přehození chybělo několik centimetrů. V 65. minutě postupoval na Tošovského zleva sám Nečesaný, ale opět jeho přehození brankáře nevyšlo. A tak přišel zákonitě trest Klouda se dobře orientoval v hořickém pokutovém území a zvýšil na 4:0. Až čtvrtá šance Jiskry skončila brankou. Vávra tentokrát zvolil vysoký lob a snížil na konečných 4:1.

Fakta branky: Klouda 2, Kučera, Bína Vávra. Rozhodčí: Šiling Nývlt, Andrýs. ŽK: 1:2 (Kočí, Krois). Jiskra Hořice: Žižka Tomáš, Kočí, Rubeš, Kulhánek (60. D. Michálek) Šedivý, Krois (65. Vávra), Lacina, Nečesaný (75. Hudek) Kramule (55. Skalský), Palm.

V neděli odpoledne čeká Jiskru Hořice další zápas na půdě soupeře ze špičky Červeného Kostelce.