Dosud byli nejlepší Jaroslava Víchová z Robous, Jaroslav Patřín mladší z Lužan, Simona Houšková z Jičína, Helena Skrbková z Brda, Zdeněk Věchet z Nové Paky, Hana Jedličková z Jičína, Miluše Zhoufová z Konecchlumí, Zdeněk Rozsypal z Jičína, Miroslav Čeřovský z Nových Smrkovic a Jiří Knap ze Staré Paky.

Výsledky: 1. (4:1 – 1), 2. (7:0 – 1), 3. (2:0 – 1), 4. (5:0 – 1), 5. (1:3 – 2), 6. (1:2 – 2), 7. (4:2 – 1), 8. (5:0 – 1), 9. (0:0 – 0), 10. (3:0 – 1).

Na čele pořadí se usadila Jaroslava Víchová z Robous.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)

JC0123Jaroslava Víchová, Robousy14101
JC0129Josef Janata, Slatiny1198
JC0084Hana Jedličková, Jičín1195
JC0158Radka Medlíková, Miletín1195
JC0119Otakar Fendrych, Brdo1492
JC0074Lenka Styblíková, Slatiny1192
JC0079Klára Styblíková, Slatiny1192
JC0105Věra Babušíková, Jičín892
JC0064Jiří Poděbradský, Lužany592
JC0089Milan Šimek, Soběraz1489
JC0085Luděk Drbohlav, Popovice1189
1. LIGA (12. – 32. místo)

JC0063Lukáš Jezbera, L. Bělohrad1189
JC0152Jan Halčák, Jičín889
JC0073Kačka Styblíková, Slatiny1186
JC0139Jiřina Černá, Jičín886
JC0156Alois Dejl, Jičín886
JC0155Helena Dejlová, Jičín886
JC0142Zdena Gottwaldová, Louny886
JC0153Kat. Halčáková, Jičín886
JC0133Martin Dejl, Jirkov586
JC0117Romana Skrbková, Brdo1483
JC0054Vojtěch Kazda, Nová Paka1183
JC0138Petr Černý, Jičín883
JC0147Martin Dejl, Louny883
JC0145Lucie Dejlová, Louny883
JC0151Ter. Halčáková, Osenice883
JC0148Pavel Ozdin, D. Bousov883
JC0137Olga Ozdinová, D. Bousov883
JC0135Zd. Štolovský, Hlásná Lhota883
JC0037Karel Halíř, Milíčeves1180
JC0126Tomáš Vích, Robousy1180
JC0030Aneta Vydrová, Hořice1180
2. LIGA (33. – 53. místo)

JC0017Bohumír Wagenknecht, Vidochov1180
JC0140Miloslav Dejl ml., Liberec880
JC0144Martina Dejlová, Louny880
JC0154Iveta Dejlová, Jičín880
JC0150Jan Halčák, Osenice880
JC0136Pavel Ozdin st., D. Bousov880
JC0100Miroslav Valenta, Jičín880
JC0107Josef Nedvídek, Jičín580
JC0022Karel Medlík, Hořice280
JC0103Zdena Sýkorová, Roveň579
JC0067Michal Tomeš, Nová Paka1477
JC0032František Polák, Jičín1177
JC0033Dagmar Poláková, Jičín1177
JC0141Miloslav Dejl, Liberec877
JC0143Miloslav Gottwald, Louny877
JC0160Bohumila Fikarová, Tereziny Dary577
JC0098Stanislava Haberová, Kbelnice577
JC0021Karel Medlík st., Hořice577
JC0097Zdeněk Sýkora, Roveň577
JC0101Stan, Sýkora, Roveň577
JC0125Jana Víchová, Robousy1474
3. LIGA (54. – 74. místo)

JC0002Jaroslav Patřín st., Lužany1174
JC0124Jakub Vích, Robousy1174
JC0008Hana Voldánová, Jičín1174
JC0146Lenka Dejlová, Louny874
JC0127Josef Hlaváček, Libunec874
JC0006Josef Khol, Vitiněves874
JC0149Ter. Ozdinová, D. Bousov874
JC0106Miloslav Gottwald ml., Louny574
JC0099Vojtěch Haber, Kbelnice574
JC0102Radka Sýkorová, Roveň574
JC0134Jiří Štolovský, Hlásná Lhota574
JC0104Kateřina Vovčenková, Popovice574
JC0118Lukáš Skrbek, Brdo872
JC0062Daniel Jezbera, L. Bělohrad1171
JC0009Marta Voldánová, Jičín1171
JC0035František Vycpálek, Milíčeves1171
JC0170Ondřej Fenďa, Pecka1468
JC0162Zdeněk Věchet, Nová Paka1468
JC0166Josef Dytrych, Železnice868
JC0003Jaroslav Patřín ml., Lužany868
JC0066Josef Tomeš, Nová Paka568
DIVIZE (75. – 95. místo)

JC0061Jakub Jezbera, L. Bělohrad1165
JC0051Káťa Kolumpková, Jičín1165
JC0042David Zelinger, Jičín1165
JC0055Jaroslav Šorm, L. Bělohrad565
JC0157Roman Schmidt, H. Králové1163
JC0174Iva Kánská, Lužany1162
JC0122Simona Houšková, Jičín862
JC0078Lucie Kazdová, Ostroměř862
JC0026Dominik Palm, Hořice862
JC0046Marek Fejfar, Bartoušov562
JC0048Jan Kodym, Vrchovina560
JC0161Marek Česák, Vrchovina1459
JC0115Helena Fendrychvá, Brdo1459
JC0044Aleš Fejfar, Bartoušov1159
JC0031Josef Vydra, Hořice1159
JC0072Zdenka Styblíková, Slatiny859
JC0060Pavel Šperk, Nová Paka859
JC0034Ladislav Hnízdo, Lužany559
JC0116Helena Skrbková, Brdo559
JC0012Zdeněk Zvelebil, Nová Paka559
JC0096Jan Drbohlav, Valdice058
KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)

JC0130Marek Janata, Slatiny1756
JC0049Jindra Kolumpek, Jičín1756
JC0070Pavlína Jónová, Chomutice1156
JC0041Marek Růžička, Veliš1156
JC0040Helena Růžičková, Veliš1156
JC0053Martin Vondráček, Nová Paka1156
JC0023Jiří Roza, Hořice856
JC0020Petra Sychrová, Třebnouševes856
JC0010Roman Voldán st., Jičín856
JC0132Vlastimil Sudek, Libuň256
JC0095Václav Kameník, Jičín054
JC0128Jaromír Jelínek, Jičín1453
JC0001Miroslav Kracík, Jičín1453
JC0050Zdena Kolumpková, Jičín1153
JC0029Tomáš Nálevka, Hořice1153
JC0027Marta Novotná, Hořice1153
JC0093Petr Jezbera, L. Bělohrad853
JC0014František Lachman, Jičín853
JC0024Dana Rozová, Hořice853
JC0088Petr Špicar, Jičíněves553
JC0065František Matějka, Praha551
OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)

JC0025Vladimír Blíma, Hořice1150
JC0090Dušan Koros, Jičín1150
JC0056Michal Šorm, L. Bělohrad850
JC0057Jana Šormová, L. Bělohrad850
JC0159Pavel Fikar, Hořice550
JC0120Tomáš Houška, Jičín550
JC0068Jiří Knap, Stará Paka549
JC0005Milan Karban, Loveč1448
JC0047Pavel Bodlák, Kopidlno048
JC0094Ingrid Jezberová, L. Bělohrad1147
JC0036Daniel Duřt, Milíčeves847
JC0171Oldřich Suchoradský, Mlýnec545
JC0016Jiří Hasan, Libošovice844
JC0082Vladimír Špáta ml., Lužany844
JC0083Marie Špátová, Lužany844
JC0075Robert Zhouf, Konecchlumí844
JC0167Vlastimil Černý, Ostroměř544
JC0071Ondřej Jón, Chomutice544
JC0028Jindřich Novotný, Hořice544
JC0007Roman Voldán ml., Jičín-444
JC0177Stanislav Kodeš, Tereziny Dary543
OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)

JC0176Zdeněk Munzar, Podoliby243
JC0015Olga Hasanová, Libošovice1142
JC0052Zdeněk Rozsypal, Jičín1142
JC0039Josef Kotnik, Chyjice841
JC0059Radek Šorm ml., L. Bělohrad841
JC0076Miluše Zhoufová, Konecchlumí541
JC0080Stanislav Kozák, Železnice1138
JC0169Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice838
JC0121Tomáš Houška ml., Jičín838
JC0081Vladimír Špáta, Lužany838
JC0018Miloslava Wagenknechtová, Vidochov538
JC0004Jakub Zvelebil, Nová Paka837
JC0091Karolína Šormová, L. Bělohrad537
JC0019Jiří Hamáček, Nová Paka031
JC0131Josef Janata ml., Slatiny835
JC0077Václav Zhouf, Konecchlumí835
JC0038Petra Duřtová, Milíčeves033
JC0058Petra Šormová, L. Bělohrad532
JC0069Miloš Jón, Chomutice232
JC0111Ladislav Komárek, Kopidlno032
JC0168Miroslav Nožička, Soběraz031
ČTVRTÁ TŘÍDA (159. – 180. místo)

JC0092Jaroslav Šorm ml., L. Bělohrad829
JC0175Miloš Svoboda, Jičín529
JC0045Stanislav Fejfar, Bartoušov827
JC0173Karel Šulc, Lužany025
JC0114Tomáš Komárek, Kopidlno522
JC0165Antonín Urban, Kozojedy519
JC0011Dagmar Kroutilová, Jičín418
JC0113Ladislav Komárek ml., Kopidlno015
JC0172Rad. Hanke, Jičín014
JC0112Zdenek Roman, Milíčeves09
JC0178L. Havelka, Jičín08
JC0179Stanislav Mařan, Batín08
JC0180David Rozsypal, Jičín08
JC0043Pavlína Bělecká, Bartoušov05
JC0163Josef Masopust, Svatojánský Újezd03
JC0087Martin Šveda, Valdice03
JC0110Zdenek Roman ml., Milíčeves00
JC0108Alena Romanová, Milíčeves00
JC0086Josef Semrád, Valdice0-3
JC0164Miroslav Žák, Popovice0-3
JC0013Pavel Dubský, Praha0-4
JC0109Kryštof Roman, Milíčeves0-9
V prvním sloupku je uveden počet bodů v daném kole, ve druhém potom najdete celkový zisk. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci Jičínského deníku 493 522 833.

(js)